MMJ Production s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31343597
DIČ: 2020351344
IČ DPH: SK2020351344
Čajakova 13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čajakova 13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 1. 3. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 1993
Spisová značka: Sro/4460/B
Predmet podnikania (výber): - konzultačná činnosť v oblasti reklamy; - kúpa a predaj polygrafických výrobkov a drobného tovaru /hračiek, športových, písacích a papierenských potrieb/; - sprostredkovateľská činnosť v oblasti reklamy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michaela Mihalovičová od 20. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MMJ Production s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 733 % na 6,8 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 326,8 tis. €.

326,8 tis. €
Tržby
6,8 tis. €
Zisk
327,0 tis. €
Celkové výnosy
430,2 tis. €
Aktíva
51,7 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
17,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,2 tis., 2022 20,1 tis., 2023 20,3 tis., 2024 811, 2025 6,8 tis.202113,2 tis.202220,1 tis.202320,3 tis.202481120256,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 182,4 tis., 2022 354,0 tis., 2023 415,5 tis., 2024 384,9 tis., 2025 326,8 tis.2021182,4 tis.2022354,0 tis.2023415,5 tis.2024384,9 tis.2025326,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 326,8 tis. € 6,8 tis. €
2024 384,9 tis. € 811 €
2023 415,5 tis. € 20,3 tis. €
2022 354,0 tis. € 20,1 tis. €
2021 182,4 tis. € 13,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky200,6 tis. €
  • Finančné účty16,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie213,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy1,4 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov36,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky83 €
  • Krátkodobé záväzky88,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie289,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MMJ Production s. r. o. v konkurze?

MMJ Production s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MMJ Production s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MMJ Production s. r. o. tržby 326,8 tis. €.

Je firma MMJ Production s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MMJ Production s. r. o. dosiahla zisk 6,8 tis. €.

Je MMJ Production s. r. o. platiteľom DPH?

MMJ Production s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MMJ Production s. r. o. sídli?

MMJ Production s. r. o. má sídlo na adrese Čajakova 13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026