PRAM, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31343287
DIČ: 2020343501
IČ DPH: SK2020343501
Rozvodná 19, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rozvodná 19, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 2. 3. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2022
Spisová značka: Sro/4435/B
Predmet podnikania (výber): Staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok.; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Škarba od 18. 5. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRAM, spol. s r.o. v roku 2025 znížila stratu o 95 % na 344 € a tržby jej narástli o 52 % na 37,5 tis. €.

37,5 tis. €
Tržby
344 €
Strata
108,2 tis. €
Aktíva
80,4 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,5 tis., 2022 17,2 tis., 2023 5,2 tis., 2024 −7,1 tis., 2025 −344202117,5 tis.202217,2 tis.20235,2 tis.2024−7,1 tis.2025−344
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 66,4 tis., 2022 63,3 tis., 2023 55,2 tis., 2024 24,6 tis., 2025 37,5 tis.202166,4 tis.202263,3 tis.202355,2 tis.202424,6 tis.202537,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 37,5 tis. € -344 €
2024 24,6 tis. € -7,1 tis. €
2023 55,2 tis. € 5,2 tis. €
2022 63,3 tis. € 17,2 tis. €
2021 66,4 tis. € 17,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie80,4 tis. €
  • Záväzky27,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRAM, spol. s r.o. v konkurze?

PRAM, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRAM, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRAM, spol. s r.o. tržby 37,5 tis. €.

Je firma PRAM, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRAM, spol. s r.o. vykázala stratu 344 €.

Je PRAM, spol. s r.o. platiteľom DPH?

PRAM, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PRAM, spol. s r.o. sídli?

PRAM, spol. s r.o. má sídlo na adrese Rozvodná 19, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026