ROBIN LOOK, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31341179
DIČ: 2020294859
IČ DPH: SK2020294859
Gagarinova 7/B, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gagarinova 7/B, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 1. 1. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1993
Spisová značka: Sro/4244/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby; obchodná činnosť s tovarmi na ktoré netreba licenciu; poradenská a sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a očnej optiky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Eva Vidová od 1. 1. 1993
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ROBIN LOOK, spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 12 % na 317,1 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 3,3 mil. €.

3,3 mil. €
Tržby
317,1 tis. €
Zisk
3,3 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
686,7 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť
54,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 81,4 tis., 2022 215,0 tis., 2023 229,6 tis., 2024 282,0 tis., 2025 317,1 tis.202181,4 tis.2022215,0 tis.2023229,6 tis.2024282,0 tis.2025317,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 1,9 mil., 2023 2,3 mil., 2024 2,8 mil., 2025 3,3 mil.20211,5 mil.20221,9 mil.20232,3 mil.20242,8 mil.20253,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,3 mil. € 317,1 tis. €
2024 2,8 mil. € 282,0 tis. €
2023 2,3 mil. € 229,6 tis. €
2022 1,9 mil. € 215,0 tis. €
2021 1,5 mil. € 81,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok725,2 tis. €
  • Zásoby96,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky510,6 tis. €
  • Finančné účty46,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie18,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy690 €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov361,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie317,1 tis. €
  • Rezervy54,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky231,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky423,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ROBIN LOOK, spol. s r. o. v konkurze?

ROBIN LOOK, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ROBIN LOOK, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ROBIN LOOK, spol. s r. o. tržby 3,3 mil. €.

Je firma ROBIN LOOK, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ROBIN LOOK, spol. s r. o. dosiahla zisk 317,1 tis. €.

Je ROBIN LOOK, spol. s r. o. platiteľom DPH?

ROBIN LOOK, spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ROBIN LOOK, spol. s r. o. sídli?

ROBIN LOOK, spol. s r. o. má sídlo na adrese Gagarinova 7/B, Bratislava, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026