Messer Slovnaft s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31335853
DIČ: 2020328706
IČ DPH: SK2020328706
Vlčie Hrdlo 1/B, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vlčie Hrdlo 1/B, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba chemikálií a chemických produktov 20.11
Dátum vzniku: 10. 11. 1992
Základné imanie: 3,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/3781/B
Predmet podnikania (výber): výroba, uskladňovanie, plnenie a predaj technických plynov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; výroba, uskladňovanie, plnenie a predaj potravinárskych plynov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Rastislav Jakubec od 15. 7. 2013
    konateľ
  • Ing. Tomáš Beseda od 1. 6. 2022
    konateľ
  • Messer SE & Co. KGaA od 4. 11. 2021
    spoločník
  • Slovnaft, a.s. od 27. 1. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Messer Slovnaft s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 9 % na 593,8 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 8,6 mil. €.

8,6 mil. €
Tržby
593,8 tis. €
Zisk
8,6 mil. €
Celkové výnosy
5,3 mil. €
Aktíva
4,0 mil. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
26,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 504,7 tis., 2022 568,7 tis., 2023 484,0 tis., 2024 652,4 tis., 2025 593,8 tis.2021504,7 tis.2022568,7 tis.2023484,0 tis.2024652,4 tis.2025593,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,9 mil., 2022 8,0 mil., 2023 10,2 mil., 2024 9,5 mil., 2025 8,6 mil.20214,9 mil.20228,0 mil.202310,2 mil.20249,5 mil.20258,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,6 mil. € 593,8 tis. €
2024 9,5 mil. € 652,4 tis. €
2023 10,2 mil. € 484,0 tis. €
2022 8,0 mil. € 568,7 tis. €
2021 4,9 mil. € 504,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok38,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok3,9 mil. €
  • Zásoby193,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky85,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky769,3 tis. €
  • Finančné účty275,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie3,0 mil. €
  • Fondy zo zisku298,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov100,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie593,8 tis. €
  • Rezervy907,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-14,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky402,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Messer Slovnaft s.r.o. v konkurze?

Messer Slovnaft s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Messer Slovnaft s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Messer Slovnaft s.r.o. tržby 8,6 mil. €.

Je firma Messer Slovnaft s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Messer Slovnaft s.r.o. dosiahla zisk 593,8 tis. €.

Je Messer Slovnaft s.r.o. platiteľom DPH?

Messer Slovnaft s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Messer Slovnaft s.r.o. sídli?

Messer Slovnaft s.r.o. má sídlo na adrese Vlčie Hrdlo 1/B, Bratislava, 820 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026