Revolutionary Technologies United s. r. o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Ján Molnár od 9. 8. 2017konateľ
-
Alberto Solaroli od 30. 3. 2012spoločníkPodiel: 50 % Vklad: 3 320 €
-
Simple Reg s.r.o. od 15. 9. 2017spoločníkPodiel: 50 % Vklad: 3 320 €
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Kľúčové údaje za rok 2016
Spoločnosť Revolutionary Technologies United s. r. o. v roku 2016 udržala stratu 480 €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2016 | 0 € | -480 € |
| 2015 | — | -481 € |
| 2014 | — | -859 € |
| 2013 | — | 3,9 tis. € |
Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Štruktúra majetku a zdrojov 2016
Aktíva
- Finančné účty10,0 tis. €
Pasíva
- Základné imanie6,6 tis. €
- Kapitálové fondy197,5 tis. €
- Fondy zo zisku664 €
- Výsledok hospodárenia minulých rokov-195,8 tis. €
- Výsledok hospodárenia za obdobie-480 €
- Krátkodobé záväzky1,4 tis. €
- Bankové úvery73 €
Finančné ukazovatele
| 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|
| Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) | −5,6 % | — | — | — |
| Návratnosť aktív (ROA) | −4,8 % | — | — | — |
| Celková zadlženosť | 15,1 % | 10,3 % | 5,5 % | 3,6 % |
| Daň z príjmov | 480 € | — | — | — |
Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
ÁNODlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
História z obchodného registra
Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú
- Ing. Dick Kvetňanskýkonateľ, spoločník11. 8. 1992 – 14. 9. 2017
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma Revolutionary Technologies United s. r. o. v konkurze?
Revolutionary Technologies United s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Je firma Revolutionary Technologies United s. r. o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2016 Revolutionary Technologies United s. r. o. vykázala stratu 480 €.
Kde firma Revolutionary Technologies United s. r. o. sídli?
Revolutionary Technologies United s. r. o. má sídlo na adrese Podjavorinskej 2, Bratislava, 811 03.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 23. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 23. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 23. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026