KULLA SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31321003
DIČ: 2020902785
IČ DPH: SK2020902785
Trnavská cesta 110/B, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trnavská cesta 110/B, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.76
Dátum vzniku: 8. 4. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 11. 2009
Spisová značka: Sro/2567/B
Predmet podnikania (výber): - Sprostredkovanie, nákup a predaj tovarov. /Na tovar, na ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie, možno nákup a predaj …; - Poskytovanie záhradníckych služieb.; - Sprostredkovanie, kúpa a predaj nehnuteľností. …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KULLA SK, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,8 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 584,2 tis. €.

584,2 tis. €
Tržby
4,8 tis. €
Zisk
621,2 tis. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
293,5 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
36,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 62,4 tis., 2022 19,5 tis., 2023 25,4 tis., 2024 −13,1 tis., 2025 4,8 tis.202162,4 tis.202219,5 tis.202325,4 tis.2024−13,1 tis.20254,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,3 mil., 2024 776,0 tis., 2025 584,2 tis.20211,6 mil.20221,5 mil.20231,3 mil.2024776,0 tis.2025584,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 584,2 tis. € 4,8 tis. €
2024 776,0 tis. € -13,1 tis. €
2023 1,3 mil. € 25,4 tis. €
2022 1,5 mil. € 19,5 tis. €
2021 1,6 mil. € 62,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok72,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok50,3 tis. €
  • Zásoby175,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky674,8 tis. €
  • Finančné účty47,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie26,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy181,8 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov69,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,8 tis. €
  • Rezervy2,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky725,6 tis. €
  • Bankové úvery19,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KULLA SK, s.r.o. v konkurze?

KULLA SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KULLA SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KULLA SK, s.r.o. tržby 584,2 tis. €.

Je firma KULLA SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KULLA SK, s.r.o. dosiahla zisk 4,8 tis. €.

Je KULLA SK, s.r.o. platiteľom DPH?

KULLA SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KULLA SK, s.r.o. sídli?

KULLA SK, s.r.o. má sídlo na adrese Trnavská cesta 110/B, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026