STRABAG BRVZ s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31319637
DIČ: 2020316573
IČ DPH: SK2020316573
Mlynské Nivy 61/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské Nivy 61/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 17. 3. 1992
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/2431/B
Predmet podnikania (výber): spracovanie dát a súvisiacej činnosti; automatizované spracovanie dát; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Ferenčák od 23. 1. 2004
    konateľ
  • Mag. Heribert Herzog od 10. 6. 2011
    konateľ
  • SBS Strabag Bau Holding Service GmbH od 29. 9. 2021
    spoločník
  • STRABAG BRVZ GmbH od 29. 9. 2021
    spoločník
  • Helena Péková od 3. 2. 2018
    prokurista
  • Mag. Barbora Čubíková od 21. 8. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STRABAG BRVZ s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 17 % na 259,1 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 8,3 mil. €.

8,3 mil. €
Tržby
259,1 tis. €
Zisk
9,2 mil. €
Celkové výnosy
38,1 mil. €
Aktíva
1,9 mil. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
57,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 371,9 tis., 2022 283,5 tis., 2023 220,3 tis., 2024 312,8 tis., 2025 259,1 tis.2021371,9 tis.2022283,5 tis.2023220,3 tis.2024312,8 tis.2025259,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,6 mil., 2022 6,9 mil., 2023 7,3 mil., 2024 7,9 mil., 2025 8,3 mil.20216,6 mil.20226,9 mil.20237,3 mil.20247,9 mil.20258,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,3 mil. € 259,1 tis. €
2024 7,9 mil. € 312,8 tis. €
2023 7,3 mil. € 220,3 tis. €
2022 6,9 mil. € 283,5 tis. €
2021 6,6 mil. € 371,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok640,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky186,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky22,1 mil. €
  • Finančné účty14,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie199,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Fondy zo zisku43,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie259,1 tis. €
  • Rezervy356,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky35,8 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STRABAG BRVZ s.r.o. v konkurze?

STRABAG BRVZ s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STRABAG BRVZ s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STRABAG BRVZ s.r.o. tržby 8,3 mil. €.

Je firma STRABAG BRVZ s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STRABAG BRVZ s.r.o. dosiahla zisk 259,1 tis. €.

Je STRABAG BRVZ s.r.o. platiteľom DPH?

STRABAG BRVZ s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STRABAG BRVZ s.r.o. sídli?

STRABAG BRVZ s.r.o. má sídlo na adrese Mlynské Nivy 61/A, Bratislava, 825 18.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026