TRASER spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 30999120
DIČ: 2020398699
IČ DPH: SK2020398699
Priemyselná 12, Galanta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 12, Galanta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.29
Dátum vzniku: 18. 11. 1991
Základné imanie: 172,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/1630/T
Predmet podnikania (výber): projektovanie, inštalovanie, oprava a vykonávanie revízií stabilných a polostabilných hasiacich a drenčerových zariadení; projektovanie, inštalovanie, servis a oprava elektrickej požiarnej signalizácie; vývoj, výroba, montáž a servis mechanických a elektronických bezpečnostných a ných elektronických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dezider Hlavatý od 18. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Luboš Dostál od 15. 1. 2014
    konateľspoločník
  • Stanislav Holec od 3. 2. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Petr Tlustoš od 24. 8. 2022
    spoločník
  • Kristián Györi od 15. 8. 2023
    prokuristaspoločník
  • Ľudovít Takáč od 15. 8. 2023
    prokuristaspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TRASER spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 467 % na 4,9 mil. € a tržby jej narástli o 71 % na 21,5 mil. €.

21,5 mil. €
Tržby
4,9 mil. €
Zisk
21,3 mil. €
Celkové výnosy
10,0 mil. €
Aktíva
6,0 mil. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
42,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 772,7 tis., 2022 1,0 mil., 2023 1,2 mil., 2024 864,3 tis., 2025 4,9 mil.2021772,7 tis.20221,0 mil.20231,2 mil.2024864,3 tis.20254,9 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,1 mil., 2022 11,4 mil., 2023 11,0 mil., 2024 12,6 mil., 2025 21,5 mil.20217,1 mil.202211,4 mil.202311,0 mil.202412,6 mil.202521,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 21,5 mil. € 4,9 mil. €
2024 12,6 mil. € 864,3 tis. €
2023 11,0 mil. € 1,2 mil. €
2022 11,4 mil. € 1,0 mil. €
2021 7,1 mil. € 772,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok111,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok831,4 tis. €
  • Zásoby2,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,1 mil. €
  • Finančné účty637,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie51,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie172,6 tis. €
  • Fondy zo zisku17,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov864,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,9 mil. €
  • Rezervy46,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky22,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie30,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TRASER spol. s r.o. v konkurze?

TRASER spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TRASER spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TRASER spol. s r.o. tržby 21,5 mil. €.

Je firma TRASER spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TRASER spol. s r.o. dosiahla zisk 4,9 mil. €.

Je TRASER spol. s r.o. platiteľom DPH?

TRASER spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TRASER spol. s r.o. sídli?

TRASER spol. s r.o. má sídlo na adrese Priemyselná 12, Galanta, 924 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026