VSAK Šaľa spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 30996449
DIČ: 2020373553
IČ DPH: SK2020373553
Švermova 1126/6, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Švermova 1126/6, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.63
Dátum vzniku: 21. 11. 1991
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 12. 1992
Spisová značka: Sro/16038/T
Predmet podnikania (výber): - požičiavanie ľahkej a ťažkej mechanizácie; - poskytovanie služieb s mechanizmami; - servis a oprava čerpacej techniky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Sobota od 21. 11. 1991
    konateľspoločník
  • Beáta Sobotová od 30. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VSAK Šaľa spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila stratu na 2,5 tis. € a tržby jej klesli o 44 % na 18,9 tis. €.

18,9 tis. €
Tržby
2,5 tis. €
Strata
92,0 tis. €
Aktíva
85,7 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 122, 2022 6,6 tis., 2023 198, 2024 −183, 2025 −2,5 tis.202112220226,6 tis.20231982024−1832025−2,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 58,6 tis., 2022 73,4 tis., 2023 46,0 tis., 2024 33,9 tis., 2025 18,9 tis.202158,6 tis.202273,4 tis.202346,0 tis.202433,9 tis.202518,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 18,9 tis. € -2,5 tis. €
2024 33,9 tis. € -183 €
2023 46,0 tis. € 198 €
2022 73,4 tis. € 6,6 tis. €
2021 58,6 tis. € 122 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie85,7 tis. €
  • Záväzky6,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VSAK Šaľa spol. s r.o. v konkurze?

VSAK Šaľa spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VSAK Šaľa spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VSAK Šaľa spol. s r.o. tržby 18,9 tis. €.

Je firma VSAK Šaľa spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VSAK Šaľa spol. s r.o. vykázala stratu 2,5 tis. €.

Je VSAK Šaľa spol. s r.o. platiteľom DPH?

VSAK Šaľa spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VSAK Šaľa spol. s r.o. sídli?

VSAK Šaľa spol. s r.o. má sídlo na adrese Švermova 1126/6, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026