PER-BAU spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 30996350
DIČ: 2020359132
IČ DPH: SK2020359132
Vajanského 15, Modra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajanského 15, Modra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 7. 10. 1991
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1993
Spisová značka: Sro/13277/B
Predmet podnikania (výber): obchodná činnosť mimo tovaru na ktoré zákon vyžaduje zvláštne povolenie; vykonávanie bytových a občianskych stavieb; staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarína Pešková od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PER-BAU spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 36,8 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 82,8 tis. €.

82,8 tis. €
Tržby
36,8 tis. €
Zisk
63,5 tis. €
Aktíva
55,5 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 266, 2022 14,1 tis., 2023 799, 2024 3,1 tis., 2025 36,8 tis.2021266202214,1 tis.202379920243,1 tis.202536,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 121,1 tis., 2022 175,1 tis., 2023 90,5 tis., 2024 84,2 tis., 2025 82,8 tis.2021121,1 tis.2022175,1 tis.202390,5 tis.202484,2 tis.202582,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 82,8 tis. € 36,8 tis. €
2024 84,2 tis. € 3,1 tis. €
2023 90,5 tis. € 799 €
2022 175,1 tis. € 14,1 tis. €
2021 121,1 tis. € 266 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie55,5 tis. €
  • Záväzky8,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PER-BAU spol. s r.o. v konkurze?

PER-BAU spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PER-BAU spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PER-BAU spol. s r.o. tržby 82,8 tis. €.

Je firma PER-BAU spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PER-BAU spol. s r.o. dosiahla zisk 36,8 tis. €.

Je PER-BAU spol. s r.o. platiteľom DPH?

PER-BAU spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PER-BAU spol. s r.o. sídli?

PER-BAU spol. s r.o. má sídlo na adrese Vajanského 15, Modra, 900 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026