MENERGA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 30841658
DIČ: 2020293165
IČ DPH: SK2020293165
Lieskovská cesta 2/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lieskovská cesta 2/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 30. 12. 1991
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/2026/B
Predmet podnikania (výber): inžinierska a projektová činnosť v oblasti vzduchotechniky; obchodná činnosť v oblasti klimatizácie; marketing, komerčná, poradenská, informačná, reklamná, publikačná, výstavná, sprostredkovateľská činnosť a leasing vo… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Gossányi od 14. 2. 1996
    konateľspoločník
  • Mgr. Matúš Sklenár od 26. 8. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MENERGA s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 83 % na 9,8 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 651,3 tis. €.

651,3 tis. €
Tržby
9,8 tis. €
Strata
738,3 tis. €
Celkové výnosy
398,9 tis. €
Aktíva
309,7 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
27,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,4 tis., 2022 36,5 tis., 2023 619,1 tis., 2024 −57,4 tis., 2025 −9,8 tis.20213,4 tis.202236,5 tis.2023619,1 tis.2024−57,4 tis.2025−9,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 775,2 tis., 2022 693,9 tis., 2023 4,0 mil., 2024 575,6 tis., 2025 651,3 tis.2021775,2 tis.2022693,9 tis.20234,0 mil.2024575,6 tis.2025651,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 651,3 tis. € -9,8 tis. €
2024 575,6 tis. € -57,4 tis. €
2023 4,0 mil. € 619,1 tis. €
2022 693,9 tis. € 36,5 tis. €
2021 775,2 tis. € 3,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok69,5 tis. €
  • Zásoby7,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky148,9 tis. €
  • Finančné účty163,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy96 €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov311,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-9,8 tis. €
  • Rezervy8,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky757 €
  • Krátkodobé záväzky76,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MENERGA s.r.o. v konkurze?

MENERGA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MENERGA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MENERGA s.r.o. tržby 651,3 tis. €.

Je firma MENERGA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MENERGA s.r.o. vykázala stratu 9,8 tis. €.

Je MENERGA s.r.o. platiteľom DPH?

MENERGA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MENERGA s.r.o. sídli?

MENERGA s.r.o. má sídlo na adrese Lieskovská cesta 2/A, Bratislava, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026