PRIMA, spol. s r.o., Bratislava

Aktívna spoločnosť
IČO: 30775001
DIČ: 2020343523
IČ DPH: SK2020343523
Herlianska 45, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Herlianska 45, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 31. 12. 1991
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2002
Spisová značka: Sro/20464/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi / maloobchod/, alebo na účely jeho predaja iným prevádzko…; sprostredkovateľská činnosť; reklamná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alexander Priputen od 25. 5. 2024
    konateľspoločník
  • Nina Adamova od 3. 3. 2010
    konateľ
  • Ľubica Ferková od 28. 8. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRIMA, spol. s r.o., Bratislava v roku 2025 zvýšila zisk o 6 % na 13,4 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 123,1 tis. €.

123,1 tis. €
Tržby
13,4 tis. €
Zisk
123,1 tis. €
Celkové výnosy
291,1 tis. €
Aktíva
100,3 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
42,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7,3 tis., 2022 929, 2023 167, 2024 12,6 tis., 2025 13,4 tis.2021−7,3 tis.20229292023167202412,6 tis.202513,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 96,5 tis., 2022 131,5 tis., 2023 125,9 tis., 2024 125,7 tis., 2025 123,1 tis.202196,5 tis.2022131,5 tis.2023125,9 tis.2024125,7 tis.2025123,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 123,1 tis. € 13,4 tis. €
2024 125,7 tis. € 12,6 tis. €
2023 125,9 tis. € 167 €
2022 131,5 tis. € 929 €
2021 96,5 tis. € -7,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky265,2 tis. €
  • Finančné účty25,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,7 tis. €
  • Fondy zo zisku660 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov79,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky184,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRIMA, spol. s r.o., Bratislava v konkurze?

PRIMA, spol. s r.o., Bratislava nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRIMA, spol. s r.o., Bratislava tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRIMA, spol. s r.o., Bratislava tržby 123,1 tis. €.

Je firma PRIMA, spol. s r.o., Bratislava v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRIMA, spol. s r.o., Bratislava dosiahla zisk 13,4 tis. €.

Je PRIMA, spol. s r.o., Bratislava platiteľom DPH?

PRIMA, spol. s r.o., Bratislava je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PRIMA, spol. s r.o., Bratislava sídli?

PRIMA, spol. s r.o., Bratislava má sídlo na adrese Herlianska 45, Bratislava, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026