STaS spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 30228883
DIČ: 2020421161
IČ DPH: SK2020421161
Krásno nad Kysucou 1957, Krásno nad Kysucou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krásno nad Kysucou 1957, Krásno nad Kysucou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 10. 12. 1991
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/224/L
Predmet podnikania (výber): - vykonávanie bytových, občianskych, pozemných a inžinierskych stavieb, bytová výstavba, vykonávanie priemyselných st…; - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a pododávok, demolácie; - výroba pracovných odevov a vrchné ošatenia …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alojz Kormanec od 28. 2. 2013
    konateľspoločník
  • Jozef Bátorek od 28. 2. 2013
    konateľspoločník
  • Jozef Šadlák od 21. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STaS spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 65 % na 62,7 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
62,7 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
250,0 tis. €
Aktíva
147,3 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
22,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −24,5 tis., 2022 −18,1 tis., 2023 32,3 tis., 2024 38,0 tis., 2025 62,7 tis.2021−24,5 tis.2022−18,1 tis.202332,3 tis.202438,0 tis.202562,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 338,6 tis., 2022 400,6 tis., 2023 719,6 tis., 2024 954,4 tis., 2025 1,1 mil.2021338,6 tis.2022400,6 tis.2023719,6 tis.2024954,4 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 62,7 tis. €
2024 954,4 tis. € 38,0 tis. €
2023 719,6 tis. € 32,3 tis. €
2022 400,6 tis. € -18,1 tis. €
2021 338,6 tis. € -24,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie147,3 tis. €
  • Záväzky102,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STaS spol. s r.o. v konkurze?

STaS spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STaS spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STaS spol. s r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma STaS spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STaS spol. s r.o. dosiahla zisk 62,7 tis. €.

Je STaS spol. s r.o. platiteľom DPH?

STaS spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STaS spol. s r.o. sídli?

STaS spol. s r.o. má sídlo na adrese Krásno nad Kysucou 1957, Krásno nad Kysucou, 023 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026