Anvaya, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 30228484
DIČ: 2020668859
Vysokoškolákov 8421/41, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vysokoškolákov 8421/41, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 3. 12. 1991
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/220/L
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie obchodu; - cestná nákladná doprava; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Nadežda Roubalová od 23. 1. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Anvaya, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 153 % na 31,2 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 43,0 tis. €.

43,0 tis. €
Tržby
31,2 tis. €
Zisk
61,1 tis. €
Aktíva
50,9 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,1 tis., 2022 1,8 tis., 2023 9,0 tis., 2024 12,3 tis., 2025 31,2 tis.202110,1 tis.20221,8 tis.20239,0 tis.202412,3 tis.202531,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 25,0 tis., 2022 27,5 tis., 2023 33,1 tis., 2024 34,6 tis., 2025 43,0 tis.202125,0 tis.202227,5 tis.202333,1 tis.202434,6 tis.202543,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 43,0 tis. € 31,2 tis. €
2024 34,6 tis. € 12,3 tis. €
2023 33,1 tis. € 9,0 tis. €
2022 27,5 tis. € 1,8 tis. €
2021 25,0 tis. € 10,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie50,9 tis. €
  • Záväzky10,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Anvaya, s.r.o. v konkurze?

Anvaya, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Anvaya, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Anvaya, s.r.o. tržby 43,0 tis. €.

Je firma Anvaya, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Anvaya, s.r.o. dosiahla zisk 31,2 tis. €.

Kde firma Anvaya, s.r.o. sídli?

Anvaya, s.r.o. má sídlo na adrese Vysokoškolákov 8421/41, Žilina, 010 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026