ELSTROTE, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 30222915
DIČ: 2020438519
IČ DPH: SK2020438519
Dolná Mariková 551, Dolná Mariková

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolná Mariková 551, Dolná Mariková Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kože a kožených výrobkov 15.20
Dátum vzniku: 22. 8. 1991
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/1817/R
Predmet podnikania (výber): výroba obuvi mimo ortopedickej; výroba odevov a odevných doplnkov (pracovná odev, kožené odevy); veľkoobchod. a maloobchod. činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Striženec od 13. 9. 2019
    konateľspoločník
  • Pavel Striženec, M.B.A. od 13. 9. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ELSTROTE, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 6,5 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
6,5 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
748,1 tis. €
Aktíva
76,5 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
22,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,8 tis., 2022 4,2 tis., 2023 5,4 tis., 2024 7,1 tis., 2025 6,5 tis.20213,8 tis.20224,2 tis.20235,4 tis.20247,1 tis.20256,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,6 mil., 2024 2,0 mil., 2025 2,0 mil.20211,4 mil.20221,5 mil.20231,6 mil.20242,0 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 6,5 tis. €
2024 2,0 mil. € 7,1 tis. €
2023 1,6 mil. € 5,4 tis. €
2022 1,5 mil. € 4,2 tis. €
2021 1,4 mil. € 3,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok116,1 tis. €
  • Zásoby478,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky145,1 tis. €
  • Finančné účty3,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy5,3 tis. €
  • Fondy zo zisku13,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov45,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,5 tis. €
  • Rezervy9,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky42,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky374,2 tis. €
  • Bankové úvery244,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie16 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ELSTROTE, spol. s r.o. v konkurze?

ELSTROTE, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ELSTROTE, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ELSTROTE, spol. s r.o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma ELSTROTE, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ELSTROTE, spol. s r.o. dosiahla zisk 6,5 tis. €.

Je ELSTROTE, spol. s r.o. platiteľom DPH?

ELSTROTE, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ELSTROTE, spol. s r.o. sídli?

ELSTROTE, spol. s r.o. má sídlo na adrese Dolná Mariková 551, Dolná Mariková, 018 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 22. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 22. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026