AR SHELVING, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 30222362
DIČ: 2020442468
IČ DPH: SK2020442468
Hlinická cesta, Bytča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlinická cesta, Bytča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nábytku 31.01
Dátum vzniku: 31. 7. 1991
Základné imanie: 10,8 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/133/L
Predmet podnikania (výber): - výroba kovového nábytku; - kovoobrábanie; - podnikateľské poradenstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eric Arana od 9. 7. 2008
    konateľspoločník
  • ARANIA CORPORACION INDUSTRIAL, S.A. od 16. 7. 2022
    spoločník
  • Alberto Lejarreta od 20. 6. 2025
    prokurista
  • Francisco Cardenas od 20. 6. 2025
    prokurista
  • Gorka Bascones od 16. 4. 2020
    prokurista
  • Ing. Peter Kuboš od 20. 6. 2025
    prokurista
  • Marc Bosch od 20. 6. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AR SHELVING, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,0 mil. € a tržby jej narástli o 2 % na 51,5 mil. €.

51,5 mil. €
Tržby
1,0 mil. €
Strata
54,7 mil. €
Celkové výnosy
35,3 mil. €
Aktíva
7,7 mil. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
18,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 334,9 tis., 2022 −2,0 mil., 2023 −1,4 mil., 2024 661,2 tis., 2025 −1,0 mil.2021334,9 tis.2022−2,0 mil.2023−1,4 mil.2024661,2 tis.2025−1,0 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 50,9 mil., 2022 51,0 mil., 2023 48,7 mil., 2024 50,6 mil., 2025 51,5 mil.202150,9 mil.202251,0 mil.202348,7 mil.202450,6 mil.202551,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 51,5 mil. € -1,0 mil. €
2024 50,6 mil. € 661,2 tis. €
2023 48,7 mil. € -1,4 mil. €
2022 51,0 mil. € -2,0 mil. €
2021 50,9 mil. € 334,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok152,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok13,9 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok161 €
  • Zásoby10,7 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky714,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,3 mil. €
  • Finančné účty434,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie89,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,8 mil. €
  • Kapitálové fondy8,1 tis. €
  • Fondy zo zisku125,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-2,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,0 mil. €
  • Rezervy332,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky503,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky13,9 mil. €
  • Bankové úvery12,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie674,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AR SHELVING, s.r.o. v konkurze?

AR SHELVING, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AR SHELVING, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AR SHELVING, s.r.o. tržby 51,5 mil. €.

Je firma AR SHELVING, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AR SHELVING, s.r.o. vykázala stratu 1,0 mil. €.

Je AR SHELVING, s.r.o. platiteľom DPH?

AR SHELVING, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AR SHELVING, s.r.o. sídli?

AR SHELVING, s.r.o. má sídlo na adrese Hlinická cesta, Bytča, 014 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026