HAMO spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 18048218
DIČ: 2020396807
IČ DPH: SK2020396807
nám. sv. Ignáca 26/52, Leopoldov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: nám. sv. Ignáca 26/52, Leopoldov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.71
Dátum vzniku: 6. 9. 1991
Základné imanie: 20,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1994
Spisová značka: Sro/943/T
Predmet podnikania (výber): maloobchodná a veľkoobchodná činnosť v oblasti spotrebného tovaru semien ovocia, zeleniny, ovocných a okrasných výpes…; zahranično-obchodná činnosť, týkajúca sa predmetu podnikania spoločnosti uvedenej v bode

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavel Moravčík od 26. 10. 1998
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HAMO spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 2,7 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 39,7 tis. €.

39,7 tis. €
Tržby
2,7 tis. €
Zisk
66,5 tis. €
Aktíva
29,7 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 269, 2022 282, 2023 201, 2024 53, 2025 2,7 tis.20212692022282202320120245320252,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 47,1 tis., 2022 63,9 tis., 2023 50,2 tis., 2024 44,4 tis., 2025 39,7 tis.202147,1 tis.202263,9 tis.202350,2 tis.202444,4 tis.202539,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 39,7 tis. € 2,7 tis. €
2024 44,4 tis. € 53 €
2023 50,2 tis. € 201 €
2022 63,9 tis. € 282 €
2021 47,1 tis. € 269 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie29,7 tis. €
  • Záväzky36,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HAMO spol. s r.o. v konkurze?

HAMO spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HAMO spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HAMO spol. s r.o. tržby 39,7 tis. €.

Je firma HAMO spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HAMO spol. s r.o. dosiahla zisk 2,7 tis. €.

Je HAMO spol. s r.o. platiteľom DPH?

HAMO spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HAMO spol. s r.o. sídli?

HAMO spol. s r.o. má sídlo na adrese nám. sv. Ignáca 26/52, Leopoldov, 920 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026