ATEX, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 17642906
DIČ: 2020370187
IČ DPH: SK2020370187
J.M. Petzvala 1, Galanta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J.M. Petzvala 1, Galanta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.13
Dátum vzniku: 27. 6. 1991
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/2569/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; stavebná činnosť, vykonávanie stavieb a poddodávok pre uvedené stavby, výroba stavebných materiálov, predaj motorovýc…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Marek Toman od 1. 9. 2014
    konateľspoločník
  • Marianna Tomanová od 3. 9. 2015
    konateľspoločník
  • Mia Toman od 3. 9. 2015
    konateľspoločník
  • Tomáš Toman od 1. 9. 2014
    konateľspoločník
  • Alexander Toman od 30. 7. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ATEX, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 30 % na 39,6 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 470,9 tis. €.

470,9 tis. €
Tržby
39,6 tis. €
Zisk
471,3 tis. €
Celkové výnosy
417,3 tis. €
Aktíva
64,0 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
44,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −68,5 tis., 2022 −45,9 tis., 2023 43,6 tis., 2024 56,8 tis., 2025 39,6 tis.2021−68,5 tis.2022−45,9 tis.202343,6 tis.202456,8 tis.202539,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 96,7 tis., 2022 163,2 tis., 2023 344,7 tis., 2024 403,1 tis., 2025 470,9 tis.202196,7 tis.2022163,2 tis.2023344,7 tis.2024403,1 tis.2025470,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 470,9 tis. € 39,6 tis. €
2024 403,1 tis. € 56,8 tis. €
2023 344,7 tis. € 43,6 tis. €
2022 163,2 tis. € -45,9 tis. €
2021 96,7 tis. € -68,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok340,9 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,6 tis. €
  • Zásoby26,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky12,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,6 tis. €
  • Finančné účty29,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie288 €

Pasíva

  • Vlastné imanie64,0 tis. €
  • Záväzky353,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ATEX, spol. s r.o. v konkurze?

ATEX, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ATEX, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ATEX, spol. s r.o. tržby 470,9 tis. €.

Je firma ATEX, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ATEX, spol. s r.o. dosiahla zisk 39,6 tis. €.

Je ATEX, spol. s r.o. platiteľom DPH?

ATEX, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ATEX, spol. s r.o. sídli?

ATEX, spol. s r.o. má sídlo na adrese J.M. Petzvala 1, Galanta, 924 00.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026