IDO EET - Levické strojárne, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 17642141
DIČ: 2020402065
IČ DPH: SK2020402065
Jurská cesta 7, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jurská cesta 7, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 21. 6. 1991
Základné imanie: 150,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/496/N
Predmet podnikania (výber): -nákup a predaj tovaru v rámci voľnej ohlasovacej živnosti; -univerzálne kovoobrábanie; -stavba strojov s mechanickým pohonom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Norbert Szikora od 1. 2. 2026
    konateľ
  • Branislav Lalik od 20. 3. 2026
    spoločník
  • Ing. Daniel Cícer od 23. 5. 2022
    prokuristaspoločník
  • Ing. Georg Lalik od 23. 5. 2022
    spoločník
  • Jozef Földesi od 28. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IDO EET - Levické strojárne, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 5,7 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 4,6 mil. €.

4,6 mil. €
Tržby
5,7 tis. €
Zisk
5,4 mil. €
Celkové výnosy
2,6 mil. €
Aktíva
470,5 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
39,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,1 tis., 2022 16,2 tis., 2023 41,9 tis., 2024 −219,7 tis., 2025 5,7 tis.202124,1 tis.202216,2 tis.202341,9 tis.2024−219,7 tis.20255,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,1 mil., 2022 4,7 mil., 2023 5,2 mil., 2024 4,6 mil., 2025 4,6 mil.20215,1 mil.20224,7 mil.20235,2 mil.20244,6 mil.20254,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,6 mil. € 5,7 tis. €
2024 4,6 mil. € -219,7 tis. €
2023 5,2 mil. € 41,9 tis. €
2022 4,7 mil. € 16,2 tis. €
2021 5,1 mil. € 24,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok814,2 tis. €
  • Zásoby883,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky864,4 tis. €
  • Finančné účty2,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie19,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie150,0 tis. €
  • Fondy zo zisku15,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov299,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,7 tis. €
  • Rezervy38,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky89,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €
  • Bankové úvery787,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie24,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IDO EET - Levické strojárne, s.r.o. v konkurze?

IDO EET - Levické strojárne, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IDO EET - Levické strojárne, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IDO EET - Levické strojárne, s.r.o. tržby 4,6 mil. €.

Je firma IDO EET - Levické strojárne, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IDO EET - Levické strojárne, s.r.o. dosiahla zisk 5,7 tis. €.

Je IDO EET - Levické strojárne, s.r.o. platiteľom DPH?

IDO EET - Levické strojárne, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IDO EET - Levické strojárne, s.r.o. sídli?

IDO EET - Levické strojárne, s.r.o. má sídlo na adrese Jurská cesta 7, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026