Entropia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 17326699
DIČ: 2020902092
IČ DPH: SK2020902092
Jégého 7, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jégého 7, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96910
Dátum vzniku: 13. 7. 2022
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 2. 2016
Spisová značka: Sro/1182/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie, nákup a predaj tovarov (na tovar, na ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie možno nákup a predaj tova…; sprostredkovanie výkonu služieb; sprostredkovanie, nákup a predaj výpočtovej, elektronickej a elektrotechnickej techniky a systémov a sprostredkovanie… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vojtech Kubek od 27. 1. 2010
    konateľspoločník
  • CREATIVE PRO a.s. od 27. 6. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Entropia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 102,1 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 293,5 tis. €.

293,5 tis. €
Tržby
102,1 tis. €
Zisk
295,1 tis. €
Celkové výnosy
595,4 tis. €
Aktíva
577,8 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
52,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 71,4 tis., 2022 78,2 tis., 2023 105,9 tis., 2024 92,9 tis., 2025 102,1 tis.202171,4 tis.202278,2 tis.2023105,9 tis.202492,9 tis.2025102,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 196,4 tis., 2022 197,8 tis., 2023 240,9 tis., 2024 265,2 tis., 2025 293,5 tis.2021196,4 tis.2022197,8 tis.2023240,9 tis.2024265,2 tis.2025293,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 293,5 tis. € 102,1 tis. €
2024 265,2 tis. € 92,9 tis. €
2023 240,9 tis. € 105,9 tis. €
2022 197,8 tis. € 78,2 tis. €
2021 196,4 tis. € 71,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok34,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky331,4 tis. €
  • Finančné účty229,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Kapitálové fondy10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov458,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie102,1 tis. €
  • Rezervy1,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky20,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Entropia s.r.o. v konkurze?

Entropia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Entropia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Entropia s.r.o. tržby 293,5 tis. €.

Je firma Entropia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Entropia s.r.o. dosiahla zisk 102,1 tis. €.

Je Entropia s.r.o. platiteľom DPH?

Entropia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Entropia s.r.o. sídli?

Entropia s.r.o. má sídlo na adrese Jégého 7, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026