"CHLADENIE", spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 17325757
DIČ: 2020328068
IČ DPH: SK2020328068
Kovorobotnícka 3, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kovorobotnícka 3, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava počítačov, osobných potrieb a potrieb pre domácnosť 95.22 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 20. 11. 1991
Základné imanie: 16,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/1774/B
Predmet podnikania (výber): výroba, inštalácia a opravy chladiacich zariadení, elektrospotrebičov; renovácia náhradných dielov; kompletovanie a výroba z náhradných dielov v odbore chladenia …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Ferenczi od 23. 9. 2022
    konateľspoločník
    Podiel: 7,69 % Vklad: 1 228 €
  • Daniel Bažány od 23. 9. 2022
    spoločník
    Podiel: 7,69 % Vklad: 1 228 €
  • Edmund Nagy od 23. 9. 2022
    spoločník
    Podiel: 7,69 % Vklad: 1 228 €
  • Fridrich Sill od 23. 9. 2022
    spoločník
    Podiel: 7,69 % Vklad: 1 228 €
  • Ing. Karel Nagy od 23. 9. 2022
    spoločník
    Podiel: 7,69 % Vklad: 1 228 €
  • Jozef Holienka od 23. 9. 2022
    spoločník
    Podiel: 7,69 % Vklad: 1 228 €
  • Jozef Kmeť od 23. 9. 2022
    spoločník
    Podiel: 7,69 % Vklad: 1 228 €
  • Ján Bažány od 23. 9. 2022
    spoločník
    Podiel: 7,69 % Vklad: 1 228 €
  • Ján Šebák od 23. 9. 2022
    spoločník
    Podiel: 7,69 % Vklad: 1 228 €
  • Michal Polák od 23. 9. 2022
    spoločník
    Podiel: 7,69 % Vklad: 1 228 €
  • Miroslav Šindler od 23. 9. 2022
    spoločník
    Podiel: 7,69 % Vklad: 1 228 €
  • Peter Nagy od 23. 9. 2022
    spoločník
    Podiel: 7,69 % Vklad: 1 228 €
  • Peter Šarmír od 23. 9. 2022
    spoločník
    Podiel: 7,69 % Vklad: 1 228 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť "CHLADENIE", spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 23 % na 21,7 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 703,4 tis. €.

703,4 tis. €
Tržby
21,7 tis. €
Zisk
788,5 tis. €
Celkové výnosy
206,2 tis. €
Aktíva
136,4 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
10,5 %
Návratnosť aktív (ROA)
12,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,9 tis., 2022 18,5 tis., 2023 0, 2024 28,0 tis., 2025 21,7 tis.202111,9 tis.202218,5 tis.20230202428,0 tis.202521,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 737,5 tis., 2022 744,1 tis., 2023 0, 2024 781,2 tis., 2025 703,4 tis.2021737,5 tis.2022744,1 tis.202302024781,2 tis.2025703,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 703,4 tis. € 21,7 tis. €
2024 781,2 tis. € 28,0 tis. €
2023 0 € 0 €
2022 744,1 tis. € 18,5 tis. €
2021 737,5 tis. € 11,9 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok38,7 tis. €
  • Zásoby105,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky46,3 tis. €
  • Finančné účty16,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie16,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov94,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky943 €
  • Krátkodobé záväzky68,8 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) 15,9 % 13,6 % — 5,2 % 2,9 % 4,2 % 4,6 % 5,7 % 6,6 % 8,7 % 8,9 % 10,2 %
Návratnosť aktív (ROA) 10,5 % 10,1 % — 4,3 % 2,4 % 3,6 % 4,0 % 5,0 % 5,9 % 7,9 % 7,8 % 9,0 %
Zisková marža 3,1 % — — — — — — — — — — —
Hrubá marža 12,7 % — — — — — — — — — — —
Celková zadlženosť 33,8 % 25,6 % — 16,4 % 17,2 % 13,6 % 11,6 % 11,4 % 10,2 % 8,5 % 12,1 % 11,9 %
Daň z príjmov 5 756 € — 0 € — — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • Ildikó Zacharovováspoločník17. 3. 2017 – 22. 9. 2022
  • Oto Bažányspoločník20. 11. 1991 – 22. 9. 2022
  • Ing. Albert Sillspoločník20. 11. 1991 – 16. 3. 2017
  • Karol Zacharovspoločník20. 11. 1991 – 16. 3. 2017
  • Pavol Danihelspoločník20. 11. 1991 – 16. 3. 2017
  • Július Matúšspoločník20. 11. 1991 – 29. 7. 2015
  • Ladislav Nagykonateľ, spoločník20. 11. 1991 – 29. 7. 2015
  • Iveta Krajčovičováspoločník9. 10. 2009 – 10. 7. 2012
  • Peter Krajčovičspoločník9. 10. 2009 – 10. 7. 2012
  • Pavol Krajčovičspoločník20. 11. 1991 – 8. 10. 2009
  • Dušan Polákspoločník20. 11. 1991 – 10. 9. 2001

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma "CHLADENIE", spol. s r.o. v konkurze?

"CHLADENIE", spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma "CHLADENIE", spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala "CHLADENIE", spol. s r.o. tržby 703,4 tis. €.

Je firma "CHLADENIE", spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 "CHLADENIE", spol. s r.o. dosiahla zisk 21,7 tis. €.

Je "CHLADENIE", spol. s r.o. platiteľom DPH?

"CHLADENIE", spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma "CHLADENIE", spol. s r.o. sídli?

"CHLADENIE", spol. s r.o. má sídlo na adrese Kovorobotnícka 3, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026