2U spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 17315786
DIČ: 2020299732
IČ DPH: SK2020299732
Trnavská cesta 84, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trnavská cesta 84, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba textílií 13.99
Dátum vzniku: 24. 5. 1991
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1993
Spisová značka: Sro/808/B
Predmet podnikania (výber): - nákup, predaj a sprostredkovanie tovaru v rozsahu voľnej živnosti; - výroba a šitie textilných výrobkov; odevná výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Libor Udvardy od 26. 11. 2021
    konateľspoločník
  • Zuzana Kováčiková od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 2U spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 20 % na 171,4 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 909,4 tis. €.

909,4 tis. €
Tržby
171,4 tis. €
Zisk
932,9 tis. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
776,5 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
55,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,2 tis., 2022 91,5 tis., 2023 87,4 tis., 2024 143,1 tis., 2025 171,4 tis.202125,2 tis.202291,5 tis.202387,4 tis.2024143,1 tis.2025171,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 524,1 tis., 2022 751,4 tis., 2023 660,2 tis., 2024 810,7 tis., 2025 909,4 tis.2021524,1 tis.2022751,4 tis.2023660,2 tis.2024810,7 tis.2025909,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 909,4 tis. € 171,4 tis. €
2024 810,7 tis. € 143,1 tis. €
2023 660,2 tis. € 87,4 tis. €
2022 751,4 tis. € 91,5 tis. €
2021 524,1 tis. € 25,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok891,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok7,8 tis. €
  • Zásoby94,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky13,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky51,5 tis. €
  • Finančné účty318,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku6,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov625,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie171,4 tis. €
  • Rezervy8,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky180,0 tis. €
  • Bankové úvery412,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie505 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 2U spol. s r.o. v konkurze?

2U spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 2U spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 2U spol. s r.o. tržby 909,4 tis. €.

Je firma 2U spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 2U spol. s r.o. dosiahla zisk 171,4 tis. €.

Je 2U spol. s r.o. platiteľom DPH?

2U spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 2U spol. s r.o. sídli?

2U spol. s r.o. má sídlo na adrese Trnavská cesta 84, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026