THERMIS, spol.s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 17314381
DIČ: 2020342841
IČ DPH: SK2020342841
Hlavná 3572/43A, Stupava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 3572/43A, Stupava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68200
Dátum vzniku: 13. 7. 2022
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: S 20876/MSPH
Predmet podnikania (výber): - elektroinštalatérstvo; - vykonávanie tepelných a hlukových izolácií; - vodoinštalatérstvo …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť THERMIS, spol.s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 52 % na 44,8 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 67,5 tis. €.

67,5 tis. €
Tržby
44,8 tis. €
Strata
74,0 tis. €
Celkové výnosy
370,2 tis. €
Aktíva
274,3 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
0,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,9 tis., 2022 66,0 tis., 2023 1,6 tis., 2024 −93,2 tis., 2025 −44,8 tis.20212,9 tis.202266,0 tis.20231,6 tis.2024−93,2 tis.2025−44,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 203,8 tis., 2022 545,3 tis., 2023 118,8 tis., 2024 64,2 tis., 2025 67,5 tis.2021203,8 tis.2022545,3 tis.2023118,8 tis.202464,2 tis.202567,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 67,5 tis. € -44,8 tis. €
2024 64,2 tis. € -93,2 tis. €
2023 118,8 tis. € 1,6 tis. €
2022 545,3 tis. € 66,0 tis. €
2021 203,8 tis. € 2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok275,8 tis. €
  • Zásoby75,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,0 tis. €
  • Finančné účty13,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku29,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov283,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-44,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky21,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky46,6 tis. €
  • Bankové úvery28,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma THERMIS, spol.s.r.o. v konkurze?

THERMIS, spol.s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma THERMIS, spol.s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala THERMIS, spol.s.r.o. tržby 67,5 tis. €.

Je firma THERMIS, spol.s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 THERMIS, spol.s.r.o. vykázala stratu 44,8 tis. €.

Je THERMIS, spol.s.r.o. platiteľom DPH?

THERMIS, spol.s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma THERMIS, spol.s.r.o. sídli?

THERMIS, spol.s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 3572/43A, Stupava, 900 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026