PROGAST, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 17308429
DIČ: 2020294397
IČ DPH: SK2020294397
Krajinská cesta 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krajinská cesta 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.89
Dátum vzniku: 4. 3. 1991
Základné imanie: 26,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/586/B
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchod s tovarmi v rozsahu voľnej živnosti; - maloobchod tovarov v rozsahu voľnej živnosti; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Kvasnica od 11. 3. 2019
    konateľ
  • Ing. Miroslav Bílik od 11. 3. 2019
    konateľ
  • Ing. Pavel Kvasnica od 12. 12. 1994
    konateľ
  • Tibor Žitňák od 11. 3. 2019
    konateľ
  • IVO HOLDING A.G. od 17. 1. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PROGAST, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 42 % na 1,6 mil. € a tržby jej klesli o 5 % na 20,1 mil. €.

20,1 mil. €
Tržby
1,6 mil. €
Zisk
22,4 mil. €
Celkové výnosy
33,0 mil. €
Aktíva
20,6 mil. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
28,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 mil., 2022 2,2 mil., 2023 2,5 mil., 2024 2,8 mil., 2025 1,6 mil.20212,2 mil.20222,2 mil.20232,5 mil.20242,8 mil.20251,6 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,7 mil., 2022 19,3 mil., 2023 21,3 mil., 2024 21,2 mil., 2025 20,1 mil.202115,7 mil.202219,3 mil.202321,3 mil.202421,2 mil.202520,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 20,1 mil. € 1,6 mil. €
2024 21,2 mil. € 2,8 mil. €
2023 21,3 mil. € 2,5 mil. €
2022 19,3 mil. € 2,2 mil. €
2021 15,7 mil. € 2,2 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok318 €
  • Dlhodobý hmotný majetok3,8 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok10,9 mil. €
  • Zásoby2,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,2 mil. €
  • Finančné účty11,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie46,9 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie20,6 mil. €
  • Záväzky12,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PROGAST, spol. s r.o. v konkurze?

PROGAST, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PROGAST, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PROGAST, spol. s r.o. tržby 20,1 mil. €.

Je firma PROGAST, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PROGAST, spol. s r.o. dosiahla zisk 1,6 mil. €.

Je PROGAST, spol. s r.o. platiteľom DPH?

PROGAST, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PROGAST, spol. s r.o. sídli?

PROGAST, spol. s r.o. má sídlo na adrese Krajinská cesta 18, Bratislava, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026