MEDea pharmaceuticals, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 17076099
DIČ: 2020518940
IČ DPH: SK2020518940
Hlavná 78, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 78, Prešov Zobraziť na mape ↗
Dátum vzniku: 25. 4. 2022
Základné imanie: 232,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/54/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; prenájom bytových a nebytových priestorov, pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s pr…; Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Tomáš Kozovský od 18. 3. 2026
    konateľ
  • Peter Valentin od 18. 3. 2026
    konateľ
  • Hradska s. r. o. od 18. 3. 2026
    spoločník
  • KUMULUS, s. r. o. od 18. 3. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MEDea pharmaceuticals, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 69,9 tis. € a tržby jej klesli o 100 % na 19,3 tis. €.

19,3 tis. €
Tržby
69,9 tis. €
Strata
24,8 tis. €
Celkové výnosy
567,9 tis. €
Aktíva
565,2 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 53,1 tis., 2022 41,9 tis., 2023 84,5 tis., 2024 31,1 tis., 2025 −69,9 tis.202153,1 tis.202241,9 tis.202384,5 tis.202431,1 tis.2025−69,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,4 mil., 2022 16,2 mil., 2023 16,9 mil., 2024 10,7 mil., 2025 19,3 tis.202116,4 mil.202216,2 mil.202316,9 mil.202410,7 mil.202519,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 19,3 tis. € -69,9 tis. €
2024 10,7 mil. € 31,1 tis. €
2023 16,9 mil. € 84,5 tis. €
2022 16,2 mil. € 41,9 tis. €
2021 16,4 mil. € 53,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok413,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,6 tis. €
  • Finančné účty147,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie232,4 tis. €
  • Kapitálové fondy13,9 tis. €
  • Fondy zo zisku58,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov330,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-69,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie160 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MEDea pharmaceuticals, s.r.o. v konkurze?

MEDea pharmaceuticals, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MEDea pharmaceuticals, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MEDea pharmaceuticals, s.r.o. tržby 19,3 tis. €.

Je firma MEDea pharmaceuticals, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MEDea pharmaceuticals, s.r.o. vykázala stratu 69,9 tis. €.

Je MEDea pharmaceuticals, s.r.o. platiteľom DPH?

MEDea pharmaceuticals, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MEDea pharmaceuticals, s.r.o. sídli?

MEDea pharmaceuticals, s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 78, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026