ALFA DEVÍN spol.s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 00895784
DIČ: 2020334844
IČ DPH: SK2020334844
Mýtna 21, Bratislava - mestská časť Staré mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mýtna 21, Bratislava - mestská časť Staré mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 19. 7. 2024
Základné imanie: 19,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/257/B
Predmet podnikania (výber): - vykonávanie inžinierskych, priemyselných, bytových a občianskych stavieb; - sprostredkovanie, nákup a predaj tovarov /na tovar, na ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie možno nákup a predaj to…; - cestná nákladná doprava …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jan Šácha od 5. 2. 2020
    konateľspoločník
  • Miroslava Šáchová od 21. 6. 2024
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ALFA DEVÍN spol.s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 95 % na 2,8 tis. € a tržby jej klesli o 83 % na 321,4 tis. €.

321,4 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
322,2 tis. €
Celkové výnosy
258,9 tis. €
Aktíva
80,6 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
7,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,4 tis., 2022 5,6 tis., 2023 2,5 tis., 2024 55,8 tis., 2025 2,8 tis.202118,4 tis.20225,6 tis.20232,5 tis.202455,8 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 68,1 tis., 2022 140,6 tis., 2023 420,8 tis., 2024 1,8 mil., 2025 321,4 tis.202168,1 tis.2022140,6 tis.2023420,8 tis.20241,8 mil.2025321,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 321,4 tis. € 2,8 tis. €
2024 1,8 mil. € 55,8 tis. €
2023 420,8 tis. € 2,5 tis. €
2022 140,6 tis. € 5,6 tis. €
2021 68,1 tis. € 18,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok33,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky87,7 tis. €
  • Finančné účty135,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie19,9 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov55,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,8 tis. €
  • Rezervy120 €
  • Krátkodobé záväzky141,4 tis. €
  • Bankové úvery36,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ALFA DEVÍN spol.s r.o. v konkurze?

ALFA DEVÍN spol.s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ALFA DEVÍN spol.s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ALFA DEVÍN spol.s r.o. tržby 321,4 tis. €.

Je firma ALFA DEVÍN spol.s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ALFA DEVÍN spol.s r.o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Je ALFA DEVÍN spol.s r.o. platiteľom DPH?

ALFA DEVÍN spol.s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ALFA DEVÍN spol.s r.o. sídli?

ALFA DEVÍN spol.s r.o. má sídlo na adrese Mýtna 21, Bratislava - mestská časť Staré mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026