MBL, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 00681903
DIČ: 2020293066
IČ DPH: SK2020293066
Pezinská 901/5, Chorvátsky Grob

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pezinská 901/5, Chorvátsky Grob Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.41
Dátum vzniku: 2. 7. 1990
Základné imanie: 552,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 1996
Spisová značka: Sro/63/B
Predmet podnikania (výber): obchodná a sprostredkovateľská činnosť so všetkými druhmi tovarov; ekologická činnosť a údržba zelene; kompletizácia, prenájom a predaj filmových rekvizít …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Čambál od 2. 7. 1990
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MBL, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 67 % na 85,9 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 957,3 tis. €.

957,3 tis. €
Tržby
85,9 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
5,3 mil. €
Aktíva
2,4 mil. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
15,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −134,4 tis., 2022 832,4 tis., 2023 −76,0 tis., 2024 51,5 tis., 2025 85,9 tis.2021−134,4 tis.2022832,4 tis.2023−76,0 tis.202451,5 tis.202585,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 2,5 mil., 2023 1,0 mil., 2024 794,2 tis., 2025 957,3 tis.20211,1 mil.20222,5 mil.20231,0 mil.2024794,2 tis.2025957,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 957,3 tis. € 85,9 tis. €
2024 794,2 tis. € 51,5 tis. €
2023 1,0 mil. € -76,0 tis. €
2022 2,5 mil. € 832,4 tis. €
2021 1,1 mil. € -134,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok371,8 tis. €
  • Zásoby428,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,9 mil. €
  • Finančné účty522,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie77,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie552,6 tis. €
  • Kapitálové fondy1,0 mil. €
  • Fondy zo zisku45,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov693,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie85,9 tis. €
  • Rezervy16,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky51,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie-132,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MBL, spol. s r.o. v konkurze?

MBL, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MBL, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MBL, spol. s r.o. tržby 957,3 tis. €.

Je firma MBL, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MBL, spol. s r.o. dosiahla zisk 85,9 tis. €.

Je MBL, spol. s r.o. platiteľom DPH?

MBL, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MBL, spol. s r.o. sídli?

MBL, spol. s r.o. má sídlo na adrese Pezinská 901/5, Chorvátsky Grob, 900 25.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026