Brown - Immo Slov, a.s., Bratislava

Aktívna spoločnosť
IČO: 00678554
DIČ: 2020301371
IČ DPH: SK2020301371
Laurinská 3, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Laurinská 3, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 25. 4. 1990
Základné imanie: 360,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 1993
Spisová značka: Sa/21/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním iba základných služieb s prenájmom spojených; správa vlastného majetku; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dr. Karl Glatzel od 12. 5. 1992
    člen predstavenstva
  • Ing.arch. Adam Kanner od 14. 10. 2003
    člen predstavenstva
  • Michal Kiraľvarga od 21. 7. 2000
    člen predstavenstva
  • Branislav Altus od 21. 7. 2000
    člen dozornej rady
  • Dipl. Ing. Susanna Kanner od 1. 10. 2012
    člen dozornej rady
  • Mgr. Ing. Vladimír Neuschl od 16. 11. 2005
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Brown - Immo Slov, a.s., Bratislava v roku 2025 zvýšila zisk o 148 % na 88,4 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 406,0 tis. €.

406,0 tis. €
Tržby
88,4 tis. €
Zisk
406,8 tis. €
Celkové výnosy
750,4 tis. €
Aktíva
650,6 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť
47,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 0, 2022 0, 2023 50,5 tis., 2024 35,6 tis., 2025 88,4 tis.2021020220202350,5 tis.202435,6 tis.202588,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 268,2 tis., 2022 307,6 tis., 2023 356,0 tis., 2024 395,2 tis., 2025 406,0 tis.2021268,2 tis.2022307,6 tis.2023356,0 tis.2024395,2 tis.2025406,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 406,0 tis. € 88,4 tis. €
2024 395,2 tis. € 35,6 tis. €
2023 356,0 tis. € 50,5 tis. €
2022 307,6 tis. € 0 €
2021 268,2 tis. € 0 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok674,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,9 tis. €
  • Finančné účty44,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie360,2 tis. €
  • Fondy zo zisku72,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov130,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie88,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky99,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Brown - Immo Slov, a.s., Bratislava v konkurze?

Brown - Immo Slov, a.s., Bratislava nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Brown - Immo Slov, a.s., Bratislava tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Brown - Immo Slov, a.s., Bratislava tržby 406,0 tis. €.

Je firma Brown - Immo Slov, a.s., Bratislava v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Brown - Immo Slov, a.s., Bratislava dosiahla zisk 88,4 tis. €.

Je Brown - Immo Slov, a.s., Bratislava platiteľom DPH?

Brown - Immo Slov, a.s., Bratislava je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Brown - Immo Slov, a.s., Bratislava sídli?

Brown - Immo Slov, a.s., Bratislava má sídlo na adrese Laurinská 3, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026