AMV Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 00616931
DIČ: 2021051934
IČ DPH: SK2021051934
Dostojevského č.2, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dostojevského č.2, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 14. 11. 1991
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2004
Spisová značka: Sro/3457/N
Predmet podnikania (výber): - kovoobrábanie; - výroba nástrojov; - výroba strojov a zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Višňovská od 4. 3. 2004
    konateľspoločník
  • Ing. Andrej Višňovský od 4. 3. 2004
    konateľspoločník
  • Maroš Višňovský od 14. 11. 1991
    konateľspoločník
  • Miloš Višňovský od 4. 3. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AMV Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 95 % na 795,9 tis. € a tržby jej narástli o 25 % na 3,0 mil. €.

3,0 mil. €
Tržby
795,9 tis. €
Zisk
3,4 mil. €
Celkové výnosy
8,3 mil. €
Aktíva
4,5 mil. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
54,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 625, 2022 567, 2023 2,8 tis., 2024 408,3 tis., 2025 795,9 tis.2021625202256720232,8 tis.2024408,3 tis.2025795,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 2,0 mil., 2023 1,8 mil., 2024 2,4 mil., 2025 3,0 mil.20211,5 mil.20222,0 mil.20231,8 mil.20242,4 mil.20253,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,0 mil. € 795,9 tis. €
2024 2,4 mil. € 408,3 tis. €
2023 1,8 mil. € 2,8 tis. €
2022 2,0 mil. € 567 €
2021 1,5 mil. € 625 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok27,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok6,1 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok450,0 tis. €
  • Zásoby722,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky100 €
  • Krátkodobé pohľadávky404,6 tis. €
  • Finančné účty625,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie22,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy3,2 mil. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov575,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie795,9 tis. €
  • Rezervy28,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,7 mil. €
  • Krátkodobé záväzky532,3 tis. €
  • Bankové úvery562,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AMV Slovakia s.r.o. v konkurze?

AMV Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AMV Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AMV Slovakia s.r.o. tržby 3,0 mil. €.

Je firma AMV Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AMV Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 795,9 tis. €.

Je AMV Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

AMV Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AMV Slovakia s.r.o. sídli?

AMV Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Dostojevského č.2, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026