MARSY spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 00616532
DIČ: 2020451906
IČ DPH: SK2020451906
9. mája 46, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 9. mája 46, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 12. 11. 1991
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/193/S
Predmet podnikania (výber): - technicko-poradenská činnosť v oblasti merania a regulácie pre teploenergetické vzduchotechnické a elektrické zaria…; - projektovanie a inžinierska činnosť v oblasti stavebných objektov technologických celkov; - obchodná činnosť mimo riadnej predajne so všetkými druhmi tovaru, na ktoré sa nevyžaduje osobitné povolenie

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Hudec od 2. 6. 2021
    konateľspoločník
  • Milan Sloboda od 2. 6. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MARSY spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 87 % na 5,5 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 238,7 tis. €.

238,7 tis. €
Tržby
5,5 tis. €
Zisk
238,8 tis. €
Celkové výnosy
154,7 tis. €
Aktíva
105,9 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
82,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,2 tis., 2022 9,0 tis., 2023 63,5 tis., 2024 42,4 tis., 2025 5,5 tis.202116,2 tis.20229,0 tis.202363,5 tis.202442,4 tis.20255,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 262,4 tis., 2022 256,0 tis., 2023 319,8 tis., 2024 284,7 tis., 2025 238,7 tis.2021262,4 tis.2022256,0 tis.2023319,8 tis.2024284,7 tis.2025238,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 238,7 tis. € 5,5 tis. €
2024 284,7 tis. € 42,4 tis. €
2023 319,8 tis. € 63,5 tis. €
2022 256,0 tis. € 9,0 tis. €
2021 262,4 tis. € 16,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok26,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky66,3 tis. €
  • Finančné účty59,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku16,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov77,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,5 tis. €
  • Rezervy13,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky23,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie86 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MARSY spol. s r.o. v konkurze?

MARSY spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MARSY spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MARSY spol. s r.o. tržby 238,7 tis. €.

Je firma MARSY spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MARSY spol. s r.o. dosiahla zisk 5,5 tis. €.

Je MARSY spol. s r.o. platiteľom DPH?

MARSY spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MARSY spol. s r.o. sídli?

MARSY spol. s r.o. má sídlo na adrese 9. mája 46, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026