INTES Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 00595977
DIČ: 2020464083
IČ DPH: SK2020464083
Námestie sv. Egídia 95, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie sv. Egídia 95, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.75
Dátum vzniku: 14. 1. 1991
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/36908/P
Predmet podnikania (výber): Prenájom hnuteľných vecí; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Pěč od 31. 8. 2018
    konateľspoločník
  • Ing. Július Mráz od 31. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INTES Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 18 % na 121,2 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 365,4 tis. €.

365,4 tis. €
Tržby
121,2 tis. €
Zisk
380,0 tis. €
Celkové výnosy
399,8 tis. €
Aktíva
355,3 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
72,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,1 tis., 2022 4,7 tis., 2023 39,7 tis., 2024 103,2 tis., 2025 121,2 tis.20214,1 tis.20224,7 tis.202339,7 tis.2024103,2 tis.2025121,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 276,8 tis., 2022 290,1 tis., 2023 303,4 tis., 2024 328,8 tis., 2025 365,4 tis.2021276,8 tis.2022290,1 tis.2023303,4 tis.2024328,8 tis.2025365,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 365,4 tis. € 121,2 tis. €
2024 328,8 tis. € 103,2 tis. €
2023 303,4 tis. € 39,7 tis. €
2022 290,1 tis. € 4,7 tis. €
2021 276,8 tis. € 4,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok47,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky24,1 tis. €
  • Finančné účty327,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie692 €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Kapitálové fondy60,0 tis. €
  • Fondy zo zisku45,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov103,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie121,2 tis. €
  • Rezervy6,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky27,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INTES Slovakia, s.r.o. v konkurze?

INTES Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INTES Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INTES Slovakia, s.r.o. tržby 365,4 tis. €.

Je firma INTES Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INTES Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 121,2 tis. €.

Je INTES Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

INTES Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INTES Slovakia, s.r.o. sídli?

INTES Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Námestie sv. Egídia 95, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026