ZTS Sabinov, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 00590797
DIČ: 2020524759
IČ DPH: SK2020524759
Hollého 27, Sabinov

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Hollého 27, Sabinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.15
Dátum vzniku: 1. 5. 1992
Základné imanie: 3,7 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sa/76/P
Predmet podnikania (výber): - oprava strojov a zariadení; - výroba, odbyt, servis a opravy prevodových zariadení, tvárniacich strojov, náradia, prípravkov a nástrojov; - zámočníctvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alexej Beljajev od 25. 6. 2022
    člen dozornej radyčlen predstavenstva
  • Ing. Miroslav Betík od 30. 5. 2026
    člen predstavenstva
  • Ivan Ikrényi od 30. 5. 2026
    člen predstavenstva
  • Marek Kasina od 30. 5. 2026
    člen predstavenstva
  • Mgr. Martin Kundra od 30. 5. 2026
    člen predstavenstva
  • Adam Školský od 10. 5. 2025
    člen dozornej rady
  • Michaela Ikrényi od 24. 2. 2024
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZTS Sabinov, a.s. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 151,0 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 12,3 mil. €.

12,3 mil. €
Tržby
151,0 tis. €
Strata
13,5 mil. €
Celkové výnosy
12,4 mil. €
Aktíva
4,5 mil. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
36,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 0, 2022 9,7 tis., 2023 258,0 tis., 2024 204,2 tis., 2025 −151,0 tis.2021020229,7 tis.2023258,0 tis.2024204,2 tis.2025−151,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,2 mil., 2022 14,2 mil., 2023 15,9 mil., 2024 14,6 mil., 2025 12,3 mil.202110,2 mil.202214,2 mil.202315,9 mil.202414,6 mil.202512,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,3 mil. € -151,0 tis. €
2024 14,6 mil. € 204,2 tis. €
2023 15,9 mil. € 258,0 tis. €
2022 14,2 mil. € 9,7 tis. €
2021 10,2 mil. € 0 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok168,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok5,9 mil. €
  • Zásoby3,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,7 mil. €
  • Finančné účty834,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie45,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie3,7 mil. €
  • Kapitálové fondy86,5 tis. €
  • Fondy zo zisku542,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov308,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-151,0 tis. €
  • Rezervy134,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky687,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,7 mil. €
  • Bankové úvery3,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie309,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZTS Sabinov, a.s. v konkurze?

ZTS Sabinov, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZTS Sabinov, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZTS Sabinov, a.s. tržby 12,3 mil. €.

Je firma ZTS Sabinov, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZTS Sabinov, a.s. vykázala stratu 151,0 tis. €.

Je ZTS Sabinov, a.s. platiteľom DPH?

ZTS Sabinov, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZTS Sabinov, a.s. sídli?

ZTS Sabinov, a.s. má sídlo na adrese Hollého 27, Sabinov, 083 30.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026