PD Spišské Hanušovce

Aktívna spoločnosť
IČO: 00037800
DIČ: 2020515530
IČ DPH: SK2020515530
neznáma, Spišské Hanušovce

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: neznáma, Spišské Hanušovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.45
Dátum vzniku: 17. 6. 1993
Základné imanie: 8,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Dr/100/P
Predmet podnikania (výber): - poľnohospodárska a lesnícka prvovýroba; - nákup a predaj hospodárskych zvierat; - výroba a predaj pekárenských výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Krišanda od 25. 6. 2021
    člen predstavenstva
  • Anna Ziburová od 25. 6. 2021
    člen predstavenstva
  • Ing. Branislav Barľák od 25. 6. 2021
    člen predstavenstva
  • Ing. Jaroslav Barľák od 25. 6. 2021
    člen predstavenstva
  • Ladislav Kostka od 25. 6. 2021
    člen predstavenstva
  • Anton Budziňák od 25. 6. 2021
    člen dozornej rady
  • Eva Pisarčíková od 25. 6. 2021
    člen dozornej rady
  • František Neupauer od 25. 6. 2021
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PD Spišské Hanušovce v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 23,6 tis. € a tržby jej ostali na 641,4 tis. €.

641,4 tis. €
Tržby
23,6 tis. €
Strata
1,1 mil. €
Celkové výnosy
786,6 tis. €
Aktíva
669,9 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
35,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 563, 2022 24,7 tis., 2023 98,5 tis., 2024 49,7 tis., 2025 −23,6 tis.2021563202224,7 tis.202398,5 tis.202449,7 tis.2025−23,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 527,6 tis., 2022 647,0 tis., 2023 629,2 tis., 2024 641,9 tis., 2025 641,4 tis.2021527,6 tis.2022647,0 tis.2023629,2 tis.2024641,9 tis.2025641,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 641,4 tis. € -23,6 tis. €
2024 641,9 tis. € 49,7 tis. €
2023 629,2 tis. € 98,5 tis. €
2022 647,0 tis. € 24,7 tis. €
2021 527,6 tis. € 563 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok350,8 tis. €
  • Zásoby109,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky86,4 tis. €
  • Finančné účty239,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie632 €

Pasíva

  • Základné imanie55,1 tis. €
  • Kapitálové fondy913,1 tis. €
  • Fondy zo zisku5,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-280,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-23,6 tis. €
  • Rezervy17,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky33,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky53,1 tis. €
  • Bankové úvery13,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PD Spišské Hanušovce v konkurze?

PD Spišské Hanušovce nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PD Spišské Hanušovce tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PD Spišské Hanušovce tržby 641,4 tis. €.

Je firma PD Spišské Hanušovce v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PD Spišské Hanušovce vykázala stratu 23,6 tis. €.

Je PD Spišské Hanušovce platiteľom DPH?

PD Spišské Hanušovce je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PD Spišské Hanušovce sídli?

PD Spišské Hanušovce má sídlo na adrese neznáma, Spišské Hanušovce.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026