Profi POMA s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ladislav Kolaja od 10. 10. 1995jednatelspolečníkPodíl: 80 %
-
Jana Kubátová od 9. 3. 2018společníkPodíl: 20 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2024
Společnost Profi POMA s.r.o. v roce 2024 snížila zisk o 79 % na 51,0 tis. Kč a tržby jí klesly o 6 % na 5,2 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2024 | 5,2 mil. Kč | 51,0 tis. Kč |
| 2023 | 5,5 mil. Kč | 243,0 tis. Kč |
| 2022 | nezveřejňuje | 210,0 tis. Kč |
| 2021 | nezveřejňuje | 12,0 tis. Kč |
Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2024
Aktiva
- Dlouhodobý hmotný majetek350,0 tis. Kč
- Zásoby9,0 tis. Kč
- Krátkodobé pohledávky342,0 tis. Kč
- Časové rozlišení447,0 tis. Kč
Pasiva
- Základní kapitál200,0 tis. Kč
- Fondy ze zisku15,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let2,3 mil. Kč
- Výsledek hospodaření za období51,0 tis. Kč
- Dlouhodobé závazky12,0 tis. Kč
- Krátkodobé závazky1,2 mil. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
3 listin · 3 účetních závěrekZdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí názvy
- Insia Profi s.r.o.8. 12. 2004 – 10. 10. 2012
Předchozí sídla
- Příkopy 99, 56201 Ústí nad Orlicí30. 6. 2010 – 9. 3. 2018
- V Příkopě 99, Ústí nad Orlicí10. 3. 2000 – 30. 6. 2010
- 17. listopadu čp. 77, 56201 Ústí nad Orlicí10. 10. 1995 – 10. 3. 2000
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Profi POMA s.r.o. v insolvenci?
Profi POMA s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma Profi POMA s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2024 měla Profi POMA s.r.o. tržby 5,2 mil. Kč.
Je firma Profi POMA s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2024 Profi POMA s.r.o. dosáhla zisku 51,0 tis. Kč.
Kde firma Profi POMA s.r.o. sídlí?
Profi POMA s.r.o. má sídlo na adrese Příkopy 99, Ústí nad Orlicí, 562 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗