DECIUS, spol. s r.o.
IČO 63483955
· DIČ CZ63483955
Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Svatojánské nám., Šlapanice
Odvětví (NACE)
Ostatní odborné služby · 7490
Výsledek hospodaření 2025
298,0 tis. Kč
Počet zaměstnanců
1 - 5 zaměstnanců
Základní kapitál
100,0 tis. Kč
Spisová značka
C 21186/KSBR
Hlavní předmět podnikání
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
| 2025 |
2,4 mil. Kč |
298,0 tis. Kč |
| 2024 |
1,9 mil. Kč |
97,0 tis. Kč |
| 2023 |
1,9 mil. Kč |
-102,0 tis. Kč |
Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.
C
Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.
Zobrazit celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma DECIUS, spol. s r.o. v insolvenci?
DECIUS, spol. s r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma DECIUS, spol. s r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2025 měla DECIUS, spol. s r.o. tržby 2,4 mil. Kč.
Je DECIUS, spol. s r.o. plátce DPH?
DECIUS, spol. s r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma DECIUS, spol. s r.o. sídlí?
DECIUS, spol. s r.o. má sídlo na adrese Svatojánské nám., Šlapanice, 66451.