MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.

Aktivní společnost
IČO: 61859575
DIČ: CZ61859575
Tovární 1059/41, Olomouc

Základní údaje

Právní forma: Akciová společnost
Sídlo: Tovární 1059/41, Olomouc Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Vodárenství 36000
Datum vzniku: 11. 11. 1994
Základní kapitál: 115,9 mil. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: B 1943/KSOS
Předmět podnikání (výběr): silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesa…; provádění staveb, jejich změn a odstraňování; činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Martin Bernard, MBA od 1. 5. 2026
    člen představenstva
  • Ing. Miluše Poláková od 1. 5. 2026
    člen představenstva
  • Ing. Robert Tencer od 1. 5. 2026
    člen představenstva
  • Ing. Štěpánka Koníčková od 1. 5. 2026
    člen představenstva
  • Ing. Rostislav Čáp od 4. 5. 2026
    předseda představenstva
  • Ing. Jan Abrahámek od 1. 5. 2026
    člen dozorčí rady
  • Ing. Reda Rahma od 1. 5. 2026
    člen dozorčí rady
  • Mgr. Ing. Petr Kučera od 1. 5. 2026
    člen dozorčí rady
  • Mgr. Michal Suchánek od 1. 5. 2026
    člen dozorčí rady
  • Michal Brož od 1. 5. 2026
    člen dozorčí rady
  • Philippe Roger Louis Guitard od 1. 5. 2026
    člen dozorčí rady
  • Ing. Petr Schinneck od 4. 5. 2026
    předseda dozorčí rady
  • Veolia Holding Česká republika, a.s. od 24. 5. 2023
    jediný akcionář

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 neověřeno neověřeno
2024 neověřeno neověřeno
2023 neověřeno neověřeno
2022 neověřeno neověřeno
2021 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Společnost zastupují a zavazují společně dva členové představenstva nebo samostatně jeden člen představenstva, který k tomu byl představenstvem písemně pověřen nebo samostatně předseda představenstva.
Předchozí názvy:
  • STŘEDOMORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.(do 1. 1. 2008)
  • FICET a.s.(do 26. 11. 1997)

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

122 listin · 25 účetních závěrek
2026
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
bez roku

Zobrazeno 60 listin, účetní závěrky přednostně.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. v insolvenci?

MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. plátce DPH?

MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. sídlí?

MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. má sídlo na adrese Tovární 1059/41, Olomouc, 779 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗