RLA Stallion s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Zdeněk Zajíček od 28. 1. 1994jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
39 listin · 35 účetních závěrek- účetní závěrka [2025] rozvahaC 4765/SL39/KSPL
- účetní závěrka [2024] rozvahaC 4765/SL35/KSPL
- účetní závěrka [2023] rozvahaC 4765/SL34/KSPL
- účetní závěrka [2022] rozvahaC 4765/SL32/KSPL
- účetní závěrka [2021] rozvahaC 4765/SL36/KSPL
- účetní závěrka [2020] rozvahaC 4765/SL37/KSPL
- účetní závěrka [2019] rozvahaC 4765/SL29/KSPL
- účetní závěrka [2018] rozvahaC 4765/SL33/KSPL
- účetní závěrka [2017] rozvahaC 4765/SL31/KSPL
- účetní závěrka [2016] rozvahaC 4765/SL30/KSPL
- účetní závěrka [2015] rozvahaC 4765/SL38/KSPL
- účetní závěrka [2012] rozvahaC 4765/SL27/KSPL
- účetní závěrka [2012] výkaz ziskuC 4765/SL28/KSPL
- účetní závěrka [2011] - rozvahaC 4765/SL25/KSPL
- účetní závěrka [2011] výkaz ziskuC 4765/SL26/KSPL
- účetní závěrka [2010] rozvahaC 4765/SL23/KSPL
- účetní závěrka [2010] výkaz ziskuC 4765/SL24/KSPL
- účetní závěrka 2009 - rozvahaC 4765/SL19/KSPL· založeno 22. 11. 2010
- účetní závěrka 2009 - výkaz ziskůC 4765/SL20/KSPL· založeno 22. 11. 2010
- účetní závěrka 2008 - rozvahaC 4765/SL17/KSPL· založeno 22. 11. 2010
- účetní závěrka 2008 - výkaz ziskůC 4765/SL18/KSPL· založeno 22. 11. 2010
- účetní závěrka 2007 - rozvahaC 4765/SL15/KSPL· založeno 22. 11. 2010
- účetní závěrka 2007 - výkaz ziskůC 4765/SL16/KSPL· založeno 22. 11. 2010
- účetní závěrka [2006] rozvahaC 4765/SL21/KSPL
- účetní závěrka [2006] výkaz ziskuC 4765/SL22/KSPL
- účetní závěrka 2005C 4765/SL14/KSPL
- notářský zápis Nz 194/2005 - rozh. VHC 4765/SL13/KSPL
- účetní závěrka 2004C 4765/SL12/KSPL
- účetní závěrka 2003C 4765/SL11/KSPL
- účetní závěrka 2002C 4765/SL10/KSPL
- účetní závěrka 2001C 4765/SL9/KSPL· založeno 18. 11. 2002
- účetní závěrka 2000C 4765/SL7/KSPL· založeno 20. 12. 2001
- účetní závěrka 1996C 4765/SL3/KSPL· založeno 20. 12. 2001
- účetní závěrka 1997C 4765/SL4/KSPL· založeno 20. 12. 2001
- účetní závěrka 1998C 4765/SL5/KSPL· založeno 20. 12. 2001
- účetní závěrka 1999C 4765/SL6/KSPL· založeno 20. 12. 2001
- zakladatelské dokumenty -NEDOLOŽENYC 4765/SL1/KSPL
- notářský zápis -NZ 115/96 o změně ZL+ÚZ ZLC 4765/SL2/KSPL
- podpisové vzory jednatelůC 4765/SL8/KSPL
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Živnostenský rejstřík
-
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona volná od 28. 1. 1994
- Fotografické služby
- Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
- Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
- Velkoobchod a maloobchod
- Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
- Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
- Zprostředkování obchodu a služeb
-
Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin koncesovaná od 2. 7. 2014
Zaniklé živnosti: 9
Provozovny
- náměstí Republiky 358/33, Vnitřní Město, 30100 Plzeň(od 1. 4. 2008)
- Vranovice 31, 33824 Břasy(od 5. 5. 2012)
Zdroj: živnostenský rejstřík (ARES).
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí sídla
- Lobezská č. 55, 32600 Plzeň30. 3. 2002 – 24. 1. 2006
- Lobezská č. 55, 30148 Plzeň19. 9. 1996 – 30. 3. 2002
- Klatovská tř. 190, 32008 Plzeň28. 1. 1994 – 19. 9. 1996
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Eva Koudelovájednatel28. 1. 1994 – 21. 12. 2005
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma RLA Stallion s.r.o. v insolvenci?
RLA Stallion s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je RLA Stallion s.r.o. plátce DPH?
RLA Stallion s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma RLA Stallion s.r.o. sídlí?
RLA Stallion s.r.o. má sídlo na adrese Lobezská 53/55, Plzeň, 326 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗