MOVYSAM - VTP s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 49688081
DIČ: CZ49688081
č.p. 241, Kněžpole

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: č.p. 241, Kněžpole Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Specializované stavební práce 43220
Datum vzniku: 20. 10. 1993
Základní kapitál: 102,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 83176/KSBR
Předmět podnikání (výběr): Vodoinstalatérství, topenářství; Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny; Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Martin Haša od 4. 3. 2014
    jednatelspolečník
    Podíl: 45 %
  • Milan Vyorálek od 4. 3. 2014
    jednatelspolečník
    Podíl: 45 %
  • Lukáš Mifka od 14. 1. 2020
    společník
    Podíl: 10 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost MOVYSAM - VTP s.r.o. v roce 2025 snížila zisk o 57 % na 165,0 tis. Kč a tržby jí vzrostly o 17 % na 12,3 mil. Kč.

12,3 mil. Kč
Tržby
165,0 tis. Kč
Zisk
7,3 mil. Kč
Aktiva
2,7 mil. Kč
Vlastní kapitál
63 %
Celková zadluženost
2,3 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2022 396,0 tis., 2023 240,0 tis., 2024 383,0 tis., 2025 165,0 tis.2022396,0 tis.2023240,0 tis.2024383,0 tis.2025165,0 tis.
Tržby (Kč)
Tržby (Kč): 2022 12,2 mil., 2023 12,7 mil., 2024 10,5 mil., 2025 12,3 mil.202212,2 mil.202312,7 mil.202410,5 mil.202512,3 mil.
Celkové výnosy (Kč)
Celkové výnosy (Kč): 2022 12,2 mil., 2023 13,2 mil.,202212,2 mil.202313,2 mil.2024–2025–
Daň z příjmů (Kč)
Daň z příjmů (Kč): 2022 94,0 tis., 2023 57,0 tis., 2024 105,0 tis., 2025 58,0 tis.202294,0 tis.202357,0 tis.2024105,0 tis.202558,0 tis.
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 12,3 mil. Kč 165,0 tis. Kč
2024 10,5 mil. Kč 383,0 tis. Kč
2023 12,7 mil. Kč 240,0 tis. Kč
2022 12,2 mil. Kč 396,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2025

Aktiva

  • Dlouhodobý hmotný majetek3,6 mil. Kč
  • Zásoby249,0 tis. Kč
  • Krátkodobé pohledávky2,0 mil. Kč
  • Peněžní prostředky1,4 mil. Kč
  • Časové rozlišení11,0 tis. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál102,0 tis. Kč
  • Fondy ze zisku11,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let2,4 mil. Kč
  • Výsledek hospodaření za období165,0 tis. Kč
  • Dlouhodobé závazky3,3 mil. Kč
  • Krátkodobé závazky1,3 mil. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předchozí názvy:
  • EUROREALIT PRAHA, spol. s r.o.(do 31. 3. 2014)

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

61 listin · 38 účetních závěrek
2020
2019
2012
2011

Zobrazeno 60 listin, účetní závěrky přednostně.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma MOVYSAM - VTP s.r.o. v insolvenci?

MOVYSAM - VTP s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma MOVYSAM - VTP s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla MOVYSAM - VTP s.r.o. tržby 12,3 mil. Kč.

Je firma MOVYSAM - VTP s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 MOVYSAM - VTP s.r.o. dosáhla zisku 165,0 tis. Kč.

Je MOVYSAM - VTP s.r.o. plátce DPH?

MOVYSAM - VTP s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma MOVYSAM - VTP s.r.o. sídlí?

MOVYSAM - VTP s.r.o. má sídlo na adrese č.p. 241, Kněžpole, 687 12.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗