ZILO služby s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Zdeněk Loup od 15. 6. 2012jednatelspolečníkPodíl: 90 %
-
Eliška Brooks od 18. 10. 2026společníkPodíl: 10 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2024
Společnost ZILO služby s.r.o. v roce 2024 se dostala ze ztráty do zisku 57,0 tis. Kč a tržby jí vzrostly o 112 % na 446,0 tis. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2024 | 446,0 tis. Kč | 57,0 tis. Kč |
| 2023 | 210,0 tis. Kč | -6,0 tis. Kč |
| 2022 | 81,0 tis. Kč | 2,0 tis. Kč |
| 2021 | 257,0 tis. Kč | 1,0 tis. Kč |
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
3 listin · 3 účetních závěrekZdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí sídla
- Fügnerova 3636, Frýdek, 73801 Frýdek-Místek22. 10. 2014 – 22. 9. 2016
- Fügnerova 3636, Frýdek, 73801 Frýdek-Místek, Česká republika - neztotožněno15. 6. 2012 – 22. 10. 2014
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Eliška Loupspolečníkdo 18. 10. 2026
- Josef Kohoutjednatel, společník1. 9. 2015 – 26. 8. 2022
- Irena Loupovájednatel, společník15. 6. 2012 – 22. 9. 2015
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma ZILO služby s.r.o. v insolvenci?
ZILO služby s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma ZILO služby s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2024 měla ZILO služby s.r.o. tržby 446,0 tis. Kč.
Je firma ZILO služby s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2024 ZILO služby s.r.o. dosáhla zisku 57,0 tis. Kč.
Kde firma ZILO služby s.r.o. sídlí?
ZILO služby s.r.o. má sídlo na adrese Riegrova 832, Frýdek-Místek, 738 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗