Glaukomové centrum s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 29377897
Nopova 3512/5, Brno

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Nopova 3512/5, Brno Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Zdravotnictví 86220
Datum vzniku: 22. 11. 2012
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
Spisová značka: C 76430/KSBR
Předmět podnikání: provozování nestátního zdravotnického zařízení v oboru oftalmologie

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Vladimír Kameník od 22. 11. 2012
    jednatel
  • MUDr. Irena Kameníková od 22. 11. 2012
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost Glaukomové centrum s.r.o. v roce 2025 snížila zisk o 22 % na 1,8 mil. Kč.

nezveřejňuje
Tržby
1,8 mil. Kč
Zisk
17,7 mil. Kč
Aktiva
17,2 mil. Kč
Vlastní kapitál
2 %
Celková zadluženost
10,2 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2024 2,3 mil., 2025 1,8 mil.20242,3 mil.20251,8 mil.
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 nezveřejňuje 1,8 mil. Kč
2024 nezveřejňuje 2,3 mil. Kč

Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Struktura majetku a zdrojů 2025

Aktiva

  • Dlouhodobý hmotný majetek78,0 tis. Kč
  • Krátkodobé pohledávky1,8 mil. Kč
  • Peněžní prostředky15,8 mil. Kč

Pasiva

  • Základní kapitál200,0 tis. Kč
  • Fondy ze zisku20,0 tis. Kč
  • Výsledek hospodaření minulých let15,2 mil. Kč
  • Výsledek hospodaření za období1,8 mil. Kč
  • Krátkodobé závazky327,0 tis. Kč

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Za společnost jedná každý z jednatelů samostatně.

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

13 listin · 7 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Glaukomové centrum s.r.o. v insolvenci?

Glaukomové centrum s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je firma Glaukomové centrum s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 Glaukomové centrum s.r.o. dosáhla zisku 1,8 mil. Kč.

Kde firma Glaukomové centrum s.r.o. sídlí?

Glaukomové centrum s.r.o. má sídlo na adrese Nopova 3512/5, Brno, 615 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗