VEKTOR PLUS s.r.o.

IČO 29370272 · DIČ CZ29370272

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Velká Bíteš
Odvětví (NACE)
Velkoobchod · 461
Datum vzniku
2012-09-13
Počet zaměstnanců
6 - 9 zaměstnanců
Základní kapitál
200,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 75901/KSBR

Hlavní předmět podnikání
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

B

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma VEKTOR PLUS s.r.o. v insolvenci?

VEKTOR PLUS s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je VEKTOR PLUS s.r.o. plátce DPH?

VEKTOR PLUS s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma VEKTOR PLUS s.r.o. sídlí?

VEKTOR PLUS s.r.o. má sídlo na adrese Velká Bíteš, 59501.