PSM plus s.r.o.

IČO 29183294 · DIČ CZ29183294

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Starobrněnská, Brno
Odvětví (NACE)
Výstavba budov · 4120
Datum vzniku
2009-10-08
Počet zaměstnanců
20 - 24 zaměstnanci
Základní kapitál
200,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 63872/KSBR
Veřejné zakázky (dodavatel)
3 záznamů
Dotace a EU fondy
1 záznamů

Hlavní předmět podnikání
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

B

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma PSM plus s.r.o. v insolvenci?

PSM plus s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je PSM plus s.r.o. plátce DPH?

PSM plus s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma PSM plus s.r.o. sídlí?

PSM plus s.r.o. má sídlo na adrese Starobrněnská, Brno, 60200.