CoolPeople Technology a.s.
IČO 29034400
· DIČ CZ29034400
Aktivní společnost
Právní forma
Akciová společnost
Sídlo
Na strži 2097/63, Praha
Odvětví (NACE)
IT služby · 620
Výsledek hospodaření 2024
37,1 mil. Kč
Počet zaměstnanců
25 - 49 zaměstnanců
Základní kapitál
2,0 mil. Kč
Spisová značka
B 15949/MSPH
Veřejné zakázky (dodavatel)
1 záznamů
Předmět podnikání (výběr)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona: Zprostředkování obchodu a služeb Velkoob…; Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
| 2024 |
— |
37,1 mil. Kč |
| 2023 |
— |
57,7 mil. Kč |
| 2022 |
— |
83,5 mil. Kč |
Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.
B
Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.
Zobrazit celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma CoolPeople Technology a.s. v insolvenci?
CoolPeople Technology a.s. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je CoolPeople Technology a.s. plátce DPH?
CoolPeople Technology a.s. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma CoolPeople Technology a.s. sídlí?
CoolPeople Technology a.s. má sídlo na adrese Na strži 2097/63, Praha, 14000.