SÁGL PRODUCTION s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Tomáš Ságl od 17. 9. 2014jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Martina Ságlová od 13. 3. 2026společníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
| 2020 | neověřeno | neověřeno |
| 2019 | neověřeno | neověřeno |
| 2018 | neověřeno | neověřeno |
| 2013 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
26 listin · 14 účetních závěrek- notářský zápis [N 177/2026, NZ 136/2026]C 158601/SL26/MSPH
- účetní závěrka [2021] rozvahaC 158601/SL23/MSPH
- účetní závěrka [2021] VZaZC 158601/SL24/MSPH
- účetní závěrka [2021] přílohaC 158601/SL25/MSPH
- účetní závěrka [2020] VZaZC 158601/SL21/MSPH
- účetní závěrka [2020] rozvahaC 158601/SL22/MSPH
- účetní závěrka [2020] přílohaC 158601/SL20/MSPH
- účetní závěrka [2019] VZaZC 158601/SL17/MSPH
- účetní závěrka [2019] rozvahaC 158601/SL19/MSPH
- účetní závěrka [2019] přílohaC 158601/SL18/MSPH
- účetní závěrka [2018] rozvahaC 158601/SL14/MSPH
- účetní závěrka [2018] VZaZC 158601/SL15/MSPH
- účetní závěrka [2018] přílohaC 158601/SL16/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 1321/2014C 158601/SL12/MSPH
- účetní závěrka [2013]C 158601/SL10/MSPH
- zpráva o vztazích za rok 2013C 158601/SL11/MSPH
- účetní závěrka [2012]C 158601/SL9/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 777/2012C 158601/SL8/MSPH· založeno 15. 11. 2012
- účetní závěrka r. 2011C 158601/SL7/MSPH· založeno 15. 11. 2012
- účetní závěrka r.2011C 158601/SL5/MSPH
- zpráva o vztazích r.2011C 158601/SL6/MSPH
- účetní závěrka r.2010C 158601/SL3/MSPH
- zpráva o vztazích -r.2010C 158601/SL4/MSPH
- účetní závěrka r.2009C 158601/SL1/MSPH
- zpráva o vztazích r.2009C 158601/SL2/MSPH
- ostatní rozhodnutí jediného společníkaC 158601/SL13/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí názvy
- SAMINDINO, s.r.o.26. 11. 2009 – 31. 10. 2014
Předchozí sídla
- Truhlářská 1110/4, Nové Město, 11000 Praha31. 10. 2014 – 17. 5. 2023
- Koněvova 2660/141, Žižkov, 13000 Praha 326. 11. 2009 – 31. 10. 2014
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- PLATINUM RIVER, s.r.o.společníkdo 31. 10. 2014
- Petra Janákovájednatel26. 11. 2009 – 12. 6. 2014
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma SÁGL PRODUCTION s.r.o. v insolvenci?
SÁGL PRODUCTION s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je SÁGL PRODUCTION s.r.o. plátce DPH?
SÁGL PRODUCTION s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma SÁGL PRODUCTION s.r.o. sídlí?
SÁGL PRODUCTION s.r.o. má sídlo na adrese Kaprova 15/11, Praha, 110 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗