SPV Mlýnská s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Aleš Bělica od 19. 7. 2011jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
| 2020 | neověřeno | neověřeno |
| 2018 | neověřeno | neověřeno |
| 2017 | neověřeno | neověřeno |
| 2016 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
13 listin · 10 účetních závěrek- notářský zápis [NZ 252/2024]C 37716/SL14/KSOS· založeno 24. 10. 2024
- účetní závěrka [2021]C 37716/SL13/KSOS
- účetní závěrka [2020]C 37716/SL12/KSOS
- notářský zápis [NZ 246/2019]C 37716/SL11/KSOS
- účetní závěrka [2018] vč. přílohyC 37716/SL10/KSOS
- účetní závěrka [2017] vč. přílohyC 37716/SL9/KSOS
- účetní závěrka [2016] vč. přílohyC 37716/SL8/KSOS
- notářský zápis [N 229/2016]C 37716/SL6/KSOS
- účetní závěrka [2015] vč. přílohyC 37716/SL7/KSOS
- účetní závěrka [2014] vč. přílohyC 37716/SL3/KSOS· založeno 21. 12. 2015
- účetní závěrka [2013] vč. přílohyC 37716/SL4/KSOS· založeno 21. 12. 2015
- účetní závěrka [2012] vč. přílohyC 37716/SL5/KSOS· založeno 21. 12. 2015
- účetní závěrka [2011] vč. přílohyC 37716/SL2/KSOS· založeno 21. 12. 2015
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí názvy
- Lesní 51 s.r.o.19. 7. 2011 – 6. 1. 2020
Předchozí sídla
- Straník 24, 74101 Nový Jičín6. 12. 2016 – 6. 1. 2020
- Hřbitovní 910/74, 74101 Nový Jičín19. 7. 2011 – 6. 12. 2016
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Lucie Eichhornjednatel5. 12. 2016 – 24. 10. 2024
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma SPV Mlýnská s.r.o. v insolvenci?
SPV Mlýnská s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je SPV Mlýnská s.r.o. plátce DPH?
SPV Mlýnská s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma SPV Mlýnská s.r.o. sídlí?
SPV Mlýnská s.r.o. má sídlo na adrese 28. října, Klimkovice, 742 83.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗