Economservis Pösinger s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 28634942
DIČ: CZ28634942
Gen. Svobody 48/22, Šumperk

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Gen. Svobody 48/22, Šumperk Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Právní a účetní služby 69200
Datum vzniku: 30. 8. 2010
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 44902/KSOS
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: Výroba textilií, textilní…; Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Jaromír Kupka od 26. 6. 2017
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Klíčové údaje za rok 2025

Společnost Economservis Pösinger s.r.o. v roce 2025 se propadla ze zisku do ztráty 79,0 tis. Kč a tržby jí vzrostly o 63 % na 2,0 mil. Kč.

2,0 mil. Kč
Tržby
79,0 tis. Kč
Ztráta
2,1 mil. Kč
Celkové výnosy
1,7 mil. Kč
Aktiva
-659,0 tis. Kč
Vlastní kapitál
139 %
Celková zadluženost
−4,7 %
Návratnost aktiv (ROA)

Hospodářské výsledky

Zisk (Kč)
Zisk (Kč): 2021 −224,0 tis., 2022 −226,0 tis., 2023 −252,0 tis., 2024 116,0 tis., 2025 −79,0 tis.2021−224,0 tis.2022−226,0 tis.2023−252,0 tis.2024116,0 tis.2025−79,0 tis.
Tržby (Kč)
Tržby (Kč): 2021 785,0 tis., 2022 565,0 tis., 2023 512,0 tis., 2024 1,2 mil., 2025 2,0 mil.2021785,0 tis.2022565,0 tis.2023512,0 tis.20241,2 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 2,0 mil. Kč -79,0 tis. Kč
2024 1,2 mil. Kč 116,0 tis. Kč
2023 512,0 tis. Kč -252,0 tis. Kč
2022 565,0 tis. Kč -226,0 tis. Kč
2021 785,0 tis. Kč -224,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel je oprávněn zastupovat společnost samostatně.
Poslední zápis v rejstříku: 14. 10. 2026
Datová schránka: nbbuamy
Další aktivní firmy na adrese sídla: 9

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

25 listin · 11 účetních závěrek
bez roku

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Předchozí sídla

  • Gen. Svobody 48/22, 78701 Šumperk30. 8. 2010 – 2. 12. 2016

Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou

  • Libuše Pösingerovájednatel, společník30. 8. 2010 – 27. 6. 2017

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Economservis Pösinger s.r.o. v insolvenci?

Economservis Pösinger s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma Economservis Pösinger s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla Economservis Pösinger s.r.o. tržby 2,0 mil. Kč.

Je firma Economservis Pösinger s.r.o. v zisku?

Podle účetní závěrky za rok 2025 Economservis Pösinger s.r.o. vykázala ztrátu 79,0 tis. Kč.

Je Economservis Pösinger s.r.o. plátce DPH?

Economservis Pösinger s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Economservis Pösinger s.r.o. sídlí?

Economservis Pösinger s.r.o. má sídlo na adrese Gen. Svobody 48/22, Šumperk, 787 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗