MAXUS LIGHT s.r.o.

IČO 28617274 · DIČ CZ28617274

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Kubelíkova, Praha
Odvětví (NACE)
Odpadové hospodářství · 38
Datum vzniku
2010-03-02
Tržby 2025
20,6 mil. Kč
Výsledek hospodaření 2025
113,0 tis. Kč
Počet zaměstnanců
6 - 9 zaměstnanců
Základní kapitál
200,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 34951/KSOS
Dotace a EU fondy
1 záznamů

Hlavní předmět podnikání
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Hospodářské výsledky

RokTržbyVýsledek hospodaření
2025 20,6 mil. Kč 113,0 tis. Kč
2024 28,5 mil. Kč 444,0 tis. Kč
2023 21,7 mil. Kč 126,0 tis. Kč

Zdroj: účetní závěrky ze sbírky listin. Zobrazeny poslední dostupné roky.

B

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma MAXUS LIGHT s.r.o. v insolvenci?

MAXUS LIGHT s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma MAXUS LIGHT s.r.o. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2025 měla MAXUS LIGHT s.r.o. tržby 20,6 mil. Kč.

Je MAXUS LIGHT s.r.o. plátce DPH?

MAXUS LIGHT s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma MAXUS LIGHT s.r.o. sídlí?

MAXUS LIGHT s.r.o. má sídlo na adrese Kubelíkova, Praha, 13000.