Holender Team a.s.

IČO 28589220 · DIČ CZ28589220

Aktivní společnost
Právní forma
Akciová společnost
Sídlo
Rozárčina, Praha
Odvětví (NACE)
Realitní činnost · 6820
Datum vzniku
2009-05-28
Tržby 2022
1,2 mil. Kč
Výsledek hospodaření 2022
4,9 mil. Kč
Základní kapitál
2,0 mil. Kč
Spisová značka
B 15469/MSPH
Dotace a EU fondy
1 záznamů

Hlavní předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

C

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Holender Team a.s. v insolvenci?

Holender Team a.s. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Jaké má firma Holender Team a.s. tržby?

Podle účetní závěrky za rok 2022 měla Holender Team a.s. tržby 1,2 mil. Kč.

Kde firma Holender Team a.s. sídlí?

Holender Team a.s. má sídlo na adrese Rozárčina, Praha, 14000.