VJV Technology CZ s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 28582632
DIČ: CZ28582632
Hlavní 201, Albrechtice

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Hlavní 201, Albrechtice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Specializované stavební práce 431
Datum vzniku: 2. 4. 2009
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 33045/KSOS
Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Daniela Cruz Mendes od 2. 4. 2009
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma VJV Technology CZ s.r.o. v insolvenci?

VJV Technology CZ s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je VJV Technology CZ s.r.o. plátce DPH?

VJV Technology CZ s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma VJV Technology CZ s.r.o. sídlí?

VJV Technology CZ s.r.o. má sídlo na adrese Hlavní 201, Albrechtice, 735 43.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗