CS hosting s.r.o.

IČO 28534239 · DIČ CZ28534239

Aktivní společnost
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Řezáčovo náměstí, Praha
Odvětví (NACE)
Ostatní odborné služby · 74
Datum vzniku
2009-03-11
Základní kapitál
200,0 tis. Kč
DPH
Plátce DPH
Spisová značka
C 148570/MSPH

Hlavní předmět podnikání
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

C

Hodnocení důvěryhodnosti k dispozici

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, napříč 5 zeměmi.

Zobrazit celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma CS hosting s.r.o. v insolvenci?

CS hosting s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je CS hosting s.r.o. plátce DPH?

CS hosting s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma CS hosting s.r.o. sídlí?

CS hosting s.r.o. má sídlo na adrese Řezáčovo náměstí, Praha, 17000.